Geto Boys

Geto Boys

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-06-30 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Legendarna ekipa ostatni album "The Foundation" wydała w 2005 roku, a w 2019 zmarł jeden z jej członków, Bushwick Bill. Dużo wskazuje jednak na to, że Scarface i Willie D powrócą z nowym krążkiem pod szyldem Geto Boys.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-06-10 12:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj Internet obiegły wieści o śmierci Bushwick Billa, które szybko sprostował syn rapera, mówiąc, że jego ojciec walczy o życie w szpitalu. Teraz informacja podana została po raz drugi, już potwierdzona przez rodzinę...

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-06-09 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Internet obiegł dziś komunikat o śmierci Bushwick Billa, walczącego od jakiegoś czasu z zaawansowanym rakiem. Jak się okazuje była to fatalna pomyłka i błędna informacja, którą zaczęli powielać wszyscy, włącznie ze Scarface'em współtworzącym z Billem ekipę Geto Boys...

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-06-09 17:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Smutne wieści z obozu Geto Boys. Ostatnie miesiące przygotowywały fanów Bushwicka Billa na najgorsze, jednak on sam do końca zapowiadał, że będzie walczył i wyzdrowieje - raper ujawnił w tym roku, że jest w 4 stadium raka trzustki, w toku był też pomysł finalnej pożegnalnej trasy, która nie doszła do skutku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dobre wieści dla fanów kultowej southowej formacji. Scarface z ekipą ponownie połączą siły, by wydać swój 9 krążek!

"Jesteśmy rodziną, która z jednej strony nie może ze sobą wytrzymać, a z drugiej się kocha" - stwierdził Willie D...

dodano: 2010-06-08 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Scarface to dla mnie jeden z zaledwie kilku przykładów nierdzewnego talentu. Przez ponad dwadzieścia lat kariery nie nagrał chyba nic czego mógłby się wstydzić, choć kontrowersji wcale nie unikał. Przy tym jego pomnikowy wizerunek podpiera niezniszczalna fasada, którą są monstrualne skillsy.

Za dowód niech posłuży ten kawałek z 2005 roku. Album "Foundation" jest jak dotąd ostatnim dziełem w dorobku Geto Boys, a sam singiel zatytułowany "G-Code" to show jednego aktora.