Bushwick Bill R.I.P. - nie żyje legenda Houston

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2019-06-09 17:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Smutne wieści z obozu Geto Boys. Ostatnie miesiące przygotowywały fanów Bushwicka Billa na najgorsze, jednak on sam do końca zapowiadał, że będzie walczył i wyzdrowieje - raper ujawnił w tym roku, że jest w 4 stadium raka trzustki, w toku był też pomysł finalnej pożegnalnej trasy, która nie doszła do skutku.

Bill ogłosił bowiem, że nie chce wysyłać w świat takiej energii - planował za to trasę "Phuck Cancer", będącą sygnałem walki o zdrowie, a nie pożegnania. Nie doczekał jej. Zgodnie z tym, co podali Scarface i Bun B Bushwick Bill zmarł w szpitalu, do którego został przyjęty w ostatnich dniach z zapaleniem płuc - jak sam mówił nabawił się go przez chemioterapię.

Bushwick Bill był jedną z barwniejszych postaci na hip-hopowej scenie - mierzący jedynie 1,12 metra raper, którego twórczość jak i kolegów z Geto Boys rozpoczęła się od mocnych i hardkorowych opisów ulicznego życia. Do legendy przejdzie okładka płyty "We Can't Be Stopped", ukazująca cały skład w szpitalu, po tym gdy Bill w czasie kłótni z dziewczyną postrzelił się w oko. Był wówczas pod wpływem narkotyków i alkoholu i uznał, że zyskał wtedy drugie życie. W ostatnich latach Bill przeżył wielką przemianę - w 2006 nawrócił się na chrześcijaństwo i zmienił tematykę swojej twórczości, co dobrze oddawał album "My Testimony of Redemption".

Poniżej film, w którym Bill ujawnił fanom swoją chorobę, a także najbardziej znany utwór z jego udziałem, kultowy "My Mind Playing Tricks On Me":

UPDATE: Syn Bushwick Billa: "Mój tata żyje!"

UPDATE 2: Niestety informacja finalnie została potwierdzona, Bushwick Bill zmarł wieczorem w szpitalu.

Geto Boys' Bushwick Bill Diagnosed With Stage 4 Pancreatic Cancer | TMZ

Geto Boys - My Mind Playing Tricks On Me

Anonim
Kurwa wielka strata dla kultury hip hop R.I.P .Bushwick Bill będę za nim teksnił zawsze był dobrym raperem ale zawsze w cieniu Scarface'a ale Geto Boys zawsze na wielkim propsie Wielka Szkoda R.I.P.
murzyński trap gówno
RIP. Bardzo spoko raper. RAPER a nie stękający zjeb w warkoczykach którym jarają się gimby
Repuswolf
Pamiętasz te czasy gdy Bill Bushwick stracił oko?
REAL HH
no kurwa co za jebany internet fake news Bushwick Bill walcz wiem ze to rak ale jestem dobrej nadziei
greggs
Bill wciaz zyje...
Tsss
Fake news. Bez pozdro

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>