Bushwick Bill R.I.P. - śmierć legendy potwierdzona

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2019-06-10 12:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj Internet obiegły wieści o śmierci Bushwick Billa, które szybko sprostował syn rapera, mówiąc, że jego ojciec walczy o życie w szpitalu. Teraz informacja podana została po raz drugi, już potwierdzona przez rodzinę...

"Bushwick Bill odszedł spokojnie dziś wieczorem. Nieprawdą były raporty o porannej śmierci. Rodzina docenia wszystkie modlitwy i wsparcie i prosi o uszanowanie prywatności" - mówi oświadczenie.

"Nie boję się śmierci, bo jeśli ktoś zna mnie z numeru "Ever So Clear" to wie, że zmarłem i wróciłem do życia w czerwcu 1991, więc wiem jak jest po drugiej stronie" - mówił niedawno Bill, wspominając sytuację, gdy trafił do szpitala postrzelony w oko, co znalazło się potem na okładce płyty "We Can't Be Stopped"

Sylwetkę wyjątkowego członka Geto Boys wspomnieliśmy pokrótce już wczoraj. R.I.P. Bushwick Bill.

Bushwick Bill - Ever So Clear

Real HH 90
Szkoda Ziomka R.I.P. Bushwick Bill niech spoczywa w pokoju na pewno jest tam po drugiej stronie lepiej niż tu na zjebanym świecie Bushwick Bill będę o tobie pamiętał R.I.P.
Fru
Nic nie jest pewne i to jest pewne ziomeczku. Mozesz nie dożyć jutra na tym "zjebanym świecie" a chcesz wpierdalać piłkę ,że po smierci to na pewno jesl lepiej. Lepiej nie sprawdzaj ,bo kto wie. Mógłbyś sie mocno zdziwić ale i tez nie. I tak se mozna gadac nawet caly dzien. To portal o rapie a rymy w komentarzach, proste. I ku pamieci Bushwick'a opdale Geto. Yo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>