Rap Stacja Festiwal

Rap Stacja Festiwal

wydarzenie
dodano: 2021-05-04 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Organizatorzy festiwalu Rap Stacja ogłosili dziś kolejnych artystów, którzy zagrają na drugiej, specjalnej scenie w całości poświęconej oldschoolowym wykonawcom. Zagrają na niej m.in. Molesta i Kaliber 44.

wydarzenie
dodano: 2016-06-14 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Koncerty największych rapowych gwiazd, freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. - to wszystko znajdziecie w czwarty weekend lipca w Wolsztynie, w miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego, a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej. Podczas festiwalu Rap Stacja wystąpią: Tede, O.S.T.R., Kaliber 44, Ten Typ Mes, Łona i Webber, Rasmentalism, Małpa, JWP/BC, Quebonafide, KęKę, Abel oraz Antone. Zapowiadana jest również cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.

wydarzenie
dodano: 2016-04-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W czwartek 21 lipca w ramach festiwalu Rap Stacja odbędzie się pierwszy w historii polskich festiwali Rap Clash. Dwie zasłużone ekipy staną naprzeciwko siebie, by walczyć o wasze uznanie w pięciu rundach muzycznego Clashu. To nie będzie zwykły koncert - spodziewajcie się bitwy na całego! W pierwszym narożniku muzycznego ringu stanie Wujek Samo Zło wspierany przez Metrowego i DJ-a HWR'a, zaś po drugiej stronie barykady staną Dwa Sławy.

wydarzenie
dodano: 2016-03-27 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Koncerty największych rapowych gwiazd, freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. - to wszystko znajdziecie w czwarty weekend lipca w Wolsztynie, w miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego, a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej. O.S.T.R., TEDE, TEN TYP MES, KALIBER 44, QUEBONAFIDE, MAŁPA, ŁONA i WEBER, JWP/BC, RASMENTALISM to tylko niektóre składy, które pojawią się podczas festiwalu Rap Stacja. Będzie cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.