Jakub Żulczyk

Jakub Żulczyk

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-03 15:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Nie milkną echa wczorajszego koncertu Maty na Lotnisku Bemowo - naszą relację z wydarzenia otrzymacie niebawem, a póki co warto przytoczyć krótką refleksję, którą podzielił się Jakub Żulczyk:

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2018-04-15 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 52)

Mimo bardzo przychylnych opinii i niesamowitych wyników wykręcanych m.in. na Youtube'ie, są osoby, które do entuzjastów duetu Taconafide nie należą. Taką osobą jest np. Jakub Żulczyk, dziennikarz i pisarz, a w wolnych chwilach słuchacz rapu, który na swoim Facebooku w bardzo krytyczny i wyczerpujący sposób odniósł się do nowego wydawnictwa duetu. W swojej wypowiedzi wytyka Quebo i Taco m.in. prawdziwość i szczerość na gorszym poziomie od Rick Rossa, pretensjonalność i mędrkowanie, czy muzyczną cukierkowatość.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-12 11:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Jakub Żulczyk, czyli pisarz i współscenarzysta "Belfra" również stanął w obronie Bonusa RPK. Podobnie jak Diox zauważa, że wykorzystywanie fragmentów utworów muzycznych jako dowodów w postępowaniu karnym jest absurdalne. "Bonus nie jest bandytą, jest raperem i biznesmenem, wszystko co robi, jest w pełni transparentne." - możemy wyczytać na fanpage'u Jakuba Żulczyka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2013-05-30 13:30 przez: Anonim (komentarze: 23)

"Czy w Polsce jest za dużo raperów? Czy nie są do siebie zbyt podobni? Czy w polskim rapie są prawdziwe osobowości? Na te pytania spróbują wspólnie odpowiedzieć prowadzący i goście trzeciego odcinka "SERIO?".

Przy stole Żulczyka i Sokoła zasiadły tym razem dwie najbarwniejsze postaci polskiego rapu. Genialny szaleniec Wini wyzna, dlaczego nienawidzi raperów, natomiast zamaskowane objawienie polskiego rapu Kaen, zdradzi, kiedy w końcu pokaże swoją prawdziwą twarz. Rolę eksperta spełni Mateusz Natali z portalu Popkiller. Zapraszamy serdecznie. Będzie się działo" - mówiło nam info prasowe, teraz można obejrzeć już online cały odcinek. Polecamy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-24 16:00 przez: Anonim (komentarze: 7)

Sokół i Żulczyk (Wini, Kaen, Mateusz Natali) - Serio? 3: Czy w Polsce jest za dużo raperów?

"Czy w Polsce nie ma za dużo raperów? Czy nie są do siebie zbyt podobni? Czy w polskim rapie są prawdziwe osobowości?

Na te pytania spróbują wspólnie odpowiedzieć prowadzący i goście trzeciego odcinka "SERIO?". Przy stole Żulczyka i Sokoła zasiądą tym razem dwie najbarwniejsze postaci polskiego rapu. Genialny szaleniec Wini wyzna, dlaczego nienawidzi raperów, natomiast zamaskowane objawienie polskiego rapu Kaen zdradzi, kiedy w końcu pokaże swoją prawdziwą twarz. Rolę eksperta spełni Mateusz Natali z portalu Popkiller." - tyle info prasowe a my rzecz jasna zapraszamy do oglądania. Premierę trzeciego odcinka "SERIO?" można zobaczyć na antenie RBL TV w czwartek, 25 kwietnia, o godzinie 18:00.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-11 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W tym tygodniu wystartowała prowadzona przez Pezeta i Rafała Grobla "Muzyka Nowoczesna" a dziś ramówkę telewizji Rbl.TV wzbogaca kolejny mocno rapowy element. "Serio?" to program prowadzony przez dobrze znanych w środowisku hip-hopowym - Sokoła i Jakuba Żulczyka. Ciekawe rozmowy z gośćmi, będą uzupełniane playlistą stworzoną przez gospodarzy programu, w której pojawią się kawałki nowych raperów zza oceanu oraz najbardziej wartościowi artyści z rodzimego podwórka.