Young Buck

Young Buck

kategorie:
dodano: 2020-01-12 16:52 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Mimo przesunięcia się nieco w cień, Young Buck ani na chwilę nie przestał dostarczać nam jakościowej muzyki, czego dowodem jest kolejny mixtape zawierający dziesięć utworów, gdzie jedynym gościem jest Kokane. Całość to materiał w starym, dobrym stylu, do jakiego przyzwyczaił nas członek G-Unit.

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-27 11:23 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 5)

Buck wydaje się mieć dość zaczepek 50 Centa na Instagramie - po zeszłotygodniowym „Foofy Freestyle” skierowanym jego stronę, kilkanaście godzin temu w sieci pojawił się kolejny track Young Bucka atakujący Fifty’ego.

kategorie:
dodano: 2017-11-27 01:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

10 ulicznych przykazań czyli najnowszy album od byłego członka G-Unit, Young Bucka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-08 10:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Nowy Rok zawsze niesie za sobą postanowienia, chęci zmiany itp. W branży muzycznej często również występuje podobne zjawisko. Wraz z rozpoczęciem 2015 mocno przypominać o sobie zaczął Young Buck. W ciągu kilkudziesięciu godzin do sieci trafiły bowiem jego 2 klipy - "New Years Cake" (nagranie na dobrze znanym wszystkim bicie "Pound Cake") oraz "On Tha Way". 

Tagi:
video
dodano: 2014-09-06 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Pociąg o nazwie G-Unit ciągle prze do przodu, ale wydaje się dopiero rozpędzać do maksymalnej prędkości. Jakiś czas temu swoją premierę miało EP "The Beauty Of Independence", a teraz dostajemy promujący ten materiał klip. Video powstało do utworu "Watch Me" i oglądając to ma się wrażenie, że do rozpadu Guerilla Unit nigdy nie doszło. Cała [s]czwórka[/s] piątka robi rap z pasją, jakby cofnęli się do 2003 roku. Tutaj też powstaje pytanie; Czy Kidd Kidd pasuje do składu czy jest zbędnym elementem na siłę wciskanym wszędzie przez 50'ego? Do oceny tej sprawy oraz samego teledysku zapraszamy do sekcji komentarzy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-08-25 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Po kilku miesiącach wydawania różnych remixów oraz luźnych numerów G-Unit postanowili wydać oficjalny materiał. Jest nim całkowicie niespodziewanie wydane EP "The Beauty Of The Independence". Na projekcie tym znajduje się 6 utworów, a w tym numer "Changes", o którym głośno było jeszcze przed premierą. Na nim 50 Cent komentuję jego konflikt z Dr. Dre oraz Jimmy Iovinem, którego podłożem są słuchawki (Beats by Dre oraz SMS Audio). Teraz też można powiedzieć, że oficjalna jest przynależność do G-Unit Kidd Kidda, ponieważ pojawia się on na okładce EP. Tracklistę, cover oraz link do zakupu "The Beauty Of The Independence" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-19 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

G-Unit nie zwalniają tempa. Nie ma tygodnia bez nowej ciekawostki z ich campu czy nowego utworu. Teraz w składzie wyjątkowo tylko z 50 Centem, Young Buckiem i Kidd Kiddem atakują utworem "Ahhh Shit". Mocny bit oraz charakterne zwrotki całej trójki są również refleksją sytuacji w Ferguson, o której pisaliśmy Wam przy okazji ostatniego kawałka J. Cole'a "Be Free". Całe USA patrzy na nieustanne zamieszki, strzelaniny i rozboje w owym mieście w stanie Missouri. G-Unit dołożyli swoje trzy grosze w walce z policją na bicie 808 Mafia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-11 21:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 6)

Kultowa rapowa supergrupa G-Unit wraca w potężnym natarciu. Po zremixowaniu nowego kawałka Drake'a przyszedł czas na kolejną nowość. Tym razem Fifty z nowymi-starymi kolegami wzieli na warsztat numer "Ordinary Nigga" wykonywany w orginale przez duet Trey Songz & Young Jeezy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-05 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 4)

Dopiero co pisaliśmy Wam o pojednaniu reprezentantów składu G-Unit, a już teraz 50 Cent zapowiedział, że jeszcze w tym roku pojawi się ich wspólny album. Niedawno swoją premierę miała solowa płyta Curtisa pt. "Animal Ambition", ale reprezentant Nowego Jorku zdradził, że trzeci studyjny album grupy zostanie wydany jeszcze tego roku, a dokładnie w listopadzie. Pierwszym projektem G-Unit było bardzo dobrze przyjęte "Beg For Mercy", która była wówczas kopalnią hitów. Drugie LP składu pt. "Terminate On Sight" zebrało jednak słabe recenzję i przeszło przez środowisko hip-hopowe bez jakiegokolwiek echa. Na razie nie ma żadnych konkretów odnośnie nowego albumu, ale opublikowany został kolejny numer raperów nagrany pod bit Drake'a z utworu "0 to 100". Remix G-Unit, który został nazwany "Real Quick" możecie sprawdzić w rozwinięciu, a szczegóły dotyczące ich wspólnej pracy będą pewnie do nas napływać już niedługo. Stay Tuned. 

dodano: 2014-06-03 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 7)

G-Unit oficjalnie się zjednoczyło. Mimo tego, że jeszcze nie tak dawno 50 Cent wypowiadał się bardzo źle o swoich podopiecznych (nawet w naszym wywiadzie z nim) to podczas koncertu rapera na imprezie Summer Jam w Nowym Jorku doszło do pojednania się wszystkich członków słynnej grupy - co widać na powyższym zdjęciu. Miło było patrzeć, jak Lloyd Banks, Tony Yayo, Young Buck oraz 50 szaleją razem na scenie i aż chciało się wierzyć, że nie robią tego tylko dla kasy. Dodatkowo podczas występu byli oni wspomagani przez Nasa, Fabolousa, Yo Gottiego i Trey Songza. Rezurekcję G-Unit raperzy postanowili przypieczętować wspólnym numerem pt. "Nah I'm Talkin 'Bout" nagranym pod produkcję Hit Boy'a z kawałka "Grindin My Whole Life". Oprócz podstawowego członu grupy na bit wskoczył też Kidd Kidd. "Nah I'm Talkin 'Bout" oraz pełen występ 50 Centa i spółki na Summer Jam możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

dodano: 2013-04-14 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)

Young Buck "Rubberband Banks" Official Video By: @BLACKFLYMUSIC

Były członek G-Unit odbywa obecnie 18-miesięczny wyrok za posiadanie broni, ale w żaden sposób nie zmienia to faktu, że już 27. maja odbędzie się premiera długo wyczekiwanego mixtape'u "G.A.S. (Gangsta & Street) 2". Powyżej teledysk do refleksyjnego, nasączonego soulem numeru "Rubberband Banks", który pokazuje, że na to wydawnictwo naprawdę warto czekać. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2013-02-19 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 12)

W tym roku mija dokładnie 10 lat, od kiedy wystartowała wielka machina pod nazwą "Guerilla Unit", rozruszana przez olbrzymi sukces mainstreamowego debiutu 50 Centa. G-Unit to nie tylko modne ciuchy i udany debiut fonograficzny pod nazwą "Beg For Mercy", ale i brand, który wylansował takich raperów jak Young Buck, który przeżywa obecnie ciężkie chwile osadzony w więzieniu stanowym w Mississippi za nielegalne posiadanie broni.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-01-26 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)


Legenda Sacramento i jeden z najmocniejszych filarów niezależnej kalifornijskiej sceny przygotowuje się do wydania nowej solowej płyty.
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-10-07 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
Zdaniem wielu, westcoastowiec The Game i pochodzący z Południa Young Buck od początku nie pasowali do nowojorskiego kolektywu G-Unit. Zdaniem wielu byli również najbardziej utalentowanymi reprezentantami tej ekipy.

Buck odchodząc z ekipy Centa postanowił działać na własną rękę i wrócić do lokalnej stylistyki a we wrześniu na rynek trafił jego kolejny album zatytułowany "The Rehab". Nakładem małego Real Talk Entertainment i bez żadnej sensownej promocji. Najważniejsze pytanie brzmi jednak - jak z muzyką?