Ugly Heroes

Ugly Heroes

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-28 13:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 1)

Kilka dnia temu w sieci pojawił się kolejny singiel promujący najnowszy krążek Ugly Heroes. Oczywiście, jak przystało na Mello Music Group nie można zawieść się teledyskiem, jak i samą muzyką, którą wyprodukował niezawodny Apollo Brown. Płyta swoją premierę będzie miała już 24 czerwca. Na bandcamp Apollo Brown można za darmo posłuchać dwa pozostałe single. "Everything in Between"nadchodzi. 

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-09 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Okaaaay, we’re reloaded… Magazynki naładowane i wjeżdżamy na ostro z pierwszym od dłuższego czasu Drive By’em. Dziś mamy dla was 8 strzałów  od szykujących się do wydania nowych płyt Joey Bada$$a, Lupe Fiasco i Skillza, oraz powracających po 18 latach (!) nieobecności jako grupa Jodeci, wspartych przez B.o.B. Do tego usłyszycie zaangażowany numer Red Pilla z Ugly Heroes na bicie Apollo Browna oraz nowe utwory autorstwa reprezentujacego Baltimore Ill Consciosua, jak i pochodzącego z Bronxu rapera Noah Vinsona. Let’s ride.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-09-20 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

PJ (Pietja) to producent ze składu DWS z Lublina, mieszkający na stałe w UK. Jego najnowszy materiał "Undercover" zawiera 9 najlepszych bitów wyselekcjonowanych z ponad 100. Na płycie udzielają się rewelacyjni goście: Ruste Juxx, Rock (Heltah Skeltah), Verbal Kent (Ugly Heroes), Lord Lhus, Hezekiah, Main Flow (Mood), ill Tone (Blacktivity), Kodac aka M80, Kal Sereousz, Dj Absurd oraz jeden gość z Polski - Dj Flip. Za mix/master odpowiada Marek Dulewicz z Embryo Nagrania.

wydarzenie
dodano: 2014-04-25 11:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dzisiejsza odsłona hiphopkempowego line-upu to stricte podziemne strzały. Apollo Brown, Verbal Kent i Red Pill z ekipą Ugly Heroes, Torae i Skyzoo jako Barrel Brothers oraz Eripe i Quebonafide jako reprezentanci Polski.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap, R&B
dodano: 2013-06-19 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Kolejny odcinek Drive By'a, kolejny magazynek na pięć pocisków, kolejne pięć łusek na asfalcie. Jak zwykle przekrój gatunkowy dosyć spory, a poziom wysoki. W rozwinięciu znajdziecie zarówno nowy numer Masta Ace'a nagrany na potrzeby producenckiego materiału Kida Tsunami, jak i solowy track rapera, który z płyt Ace'a uczył się rapować - Eminema. Usłyszycie nową, bardzo dobrą zwrotkę Kendricka, singiel z nadchodzącego krążka Goodie Mob z Janelle Monae i niepublikowany numer z sesji nagraniowych do pierwszego krążka Ugly Heroes. Zapraszamy!

dodano: 2013-04-29 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

21 maja nakładem Mellow Music Group ukaże się nowy materiał wyprodukowany przez Apollo Browna. Ugly Heroes to nowy zespół w skład którego oprócz producenta z Detroit wchodzą Verbal Kent z Chicago (pewnie wielu z was pamięta jego collabo z Pete Rockiem) i Red Pill - również z Detroit. W rozwinięciu znajdziecie ponad 5-minutowy wywiad z grupą w którym opowiadają o tym jak powstała oraz jaka będzie ich wspólna płyta. Będziecie mogli to również usłyszeć, bo wywiad przerywany jest fragmentami numerów, oneshotowymi ujęciami raperów i instrumentalami Apollo.