Ruste Juxx

Ruste Juxx

video
dodano: 2020-12-23 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Kilka dni temu pisaliśmy o znaczącej współpracy na linii Polska - USA w postaci collabo Młodego z KRS One'em. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować inny przykład takiej międzykontynentalnej współpracy - mowa o teledysku do numeru "Boom Bap Style" autorstwa polskiego producenta Ras One, którego na mikrofonie wsparli protegowany samego Seana Price'a Ruste Juxx, a także drugi reprezentujący Brooklyn MC, Skanks. Dodatkowo skrecze w refrenie dorzucił DJ Eprom. Jeśli lubicie klasyczne eastcoastowe brzmienie, to "boom bapowy styl" będzie strzałem w dziesiątkę!

kategorie:
dodano: 2017-10-24 17:44 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Dwa lata po przedwczesnym odejściu Seana Price'a ukazał sie pierwszy pośmiertny album nowojorskiej legendy. Kto nie znał jego twórczości wcześniej z tego albumu dowie się ile stracił świat Hip-Hopu. Bo "Imperius Rex" to czołówka wśród tegorocznych rapowych premier.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-11 19:01 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Lekter Records ma przyjemność zaprezentować najnowszy klip spod swego szyldu. Tym razem szeregi wytwórni zasilił poznański duet Psychopads, który wbija ze swoim pierwszym singlem z nadchodzącej płyty producenckiej "Black Box". Gościnnie na tracku pojawili się reprezentant JWP - Ero i nowojorski raper Ruste Juxx, znany ze współpracy m.in z Seanem Price'em i Marco Polo!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-09-20 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

PJ (Pietja) to producent ze składu DWS z Lublina, mieszkający na stałe w UK. Jego najnowszy materiał "Undercover" zawiera 9 najlepszych bitów wyselekcjonowanych z ponad 100. Na płycie udzielają się rewelacyjni goście: Ruste Juxx, Rock (Heltah Skeltah), Verbal Kent (Ugly Heroes), Lord Lhus, Hezekiah, Main Flow (Mood), ill Tone (Blacktivity), Kodac aka M80, Kal Sereousz, Dj Absurd oraz jeden gość z Polski - Dj Flip. Za mix/master odpowiada Marek Dulewicz z Embryo Nagrania.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-05-16 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Marco Polo o "Newport Authority 2" mówił, że to coś więcej niż mixtape. Jak dla mnie to w ogóle nie jest mixtape, to darmowy pełny album z premierowymi trackami na dodatek często pochodzącymi od postaci dla rap-gry legendarnych. Niełatwo jest kontynuować coś tak znakomitego jak "Port Authority", jeden z najlepszych albumów producenckich zeszłej dekady, materiał który dla fanów boom-bapowego rapu był jak świeży oddech i przywrócenie wiary, że się jednak da. Kanadyjski producent z nowojorskim stanem umysłu wyszlifował swój charakterystyczny styl i zrobił sporą karierę. Nie każdy może się pochwalić, że z jego bitu uczyniono tło do spotu drużyny NBA (Brooklyn Nets) i że pracował praktycznie z każdym z kim chciał.

Wróćmy jednak do nowego materiału. Patrząc na tracklistę z jednej strony zaciera się ręce - mamy tutaj Rakima, Big Daddy Kane'a, Artifacts, Das EFX, Lil Fame'a, Tragedy'ego czy Large Professora. Z drugiej strony mała konsternacja bo legendy wymieszano z takimi postaciami jak Jaysaun, Big Gutta czy MidaZ The Beast. Spotkanie nowego ze starym w nurcie klasycznym to jednak cały czas kusząca oferta. Co się za nią kryje?

dodano: 2013-01-26 19:57 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Właśnie ukazał się nowy winylowy maxi-singiel duetu The Returners. Tytuł krążka to "Ready for war / What's going on?".Po kilku latach produkowania głównie dla rodzimych artystów (takich jak Diox, Eldo, HIFI Banda, Pezet & Małolat czy Gruby Mielzky) Little i DJ Chwiał wracają do swoich korzeni i prezentują dwa nowe numery z raperami zza oceanu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-11 11:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Nowy winylowy maxi-singiel duetu The Returners ukaże się już 24 stycznia nakładem Prosto Label. Tytuł krążka to „Ready for war” / What’s going on?”

Po kilku latach produkowania głównie dla rodzimych artystów (takich jak Diox, Eldo, HIFI Banda, Pezet & Małolat czy Gruby Mielzky) Little i DJ Chwiał wracają do swoich korzeni i prezentują dwa nowe numery z raperami zza oceanu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-09-29 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
Nasza współpraca z Duck Down rozwija się naprawdę harmonijnie, dzięki czemu mamy przyjemność zaprezentować wam kolejne pozycje, które obejmiemy dystrybucją. Nie są to jeszcze klasyki z lat 90-tych ani t-shirty (na co byliście najbardziej chętni w facebookowej sondzie), ale z pewnością są to materiały naprawdę ciekawe i warte uwagi.

Najnowszy album Taliba Kweli? Ostatnie płyty Seana Price'a, Heltah Skeltah czy Boot Camp Clik? Wspólne projekty KRS'a z Buckshotem czy Marco Polo z Ruste Juxxem? Wszystko pojawia się w naszym popkillerowym sklepie, w tradycyjnej już cenie 52,99!