Verbal Kent

Verbal Kent

dodano: 2017-07-14 12:22 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 0)

Z nieskrywaną przyjemnością spoglądamy na kalendarz, który mówi nam, że do rozpoczęcia szesnastej edycji festiwalu Hip Hop Kemp pozostał już tylko miesiąc! To dosłownie kilka kempowych piątków, więc śpieszymy z ogłaszaniem kolejnych nowych wykonawców Festiwalu z Atmosferą. Dzisiejsza porcja niesie ze sobą połączenie amerykańskiego stylu z kontynentalną zajawką, więc sprawdźcie uważnie cały program!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-09-20 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

PJ (Pietja) to producent ze składu DWS z Lublina, mieszkający na stałe w UK. Jego najnowszy materiał "Undercover" zawiera 9 najlepszych bitów wyselekcjonowanych z ponad 100. Na płycie udzielają się rewelacyjni goście: Ruste Juxx, Rock (Heltah Skeltah), Verbal Kent (Ugly Heroes), Lord Lhus, Hezekiah, Main Flow (Mood), ill Tone (Blacktivity), Kodac aka M80, Kal Sereousz, Dj Absurd oraz jeden gość z Polski - Dj Flip. Za mix/master odpowiada Marek Dulewicz z Embryo Nagrania.

dodano: 2013-04-29 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

21 maja nakładem Mellow Music Group ukaże się nowy materiał wyprodukowany przez Apollo Browna. Ugly Heroes to nowy zespół w skład którego oprócz producenta z Detroit wchodzą Verbal Kent z Chicago (pewnie wielu z was pamięta jego collabo z Pete Rockiem) i Red Pill - również z Detroit. W rozwinięciu znajdziecie ponad 5-minutowy wywiad z grupą w którym opowiadają o tym jak powstała oraz jaka będzie ich wspólna płyta. Będziecie mogli to również usłyszeć, bo wywiad przerywany jest fragmentami numerów, oneshotowymi ujęciami raperów i instrumentalami Apollo.