Psychopads

Psychopads

dodano: 2021-06-18 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)
Fot. Tomasz Karwiński dla Druga Strona Ulicy

Kuba Knap to jeden z bardziej płodnych artystów na naszej scenie, który rocznie wydaje kilka projektów. W tym roku raper postanowił znowu wydać kolejny album bez wcześniejszych zapowiedzi. Dziś w nocy na serwisy streamingowe trafiła płyta "Czarne placki, białe mordy" powstała we współpracy z Kajzerem i Psychopadsem.

kategorie:
dodano: 2021-06-18 16:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kuba Knap wraca z drugim projektem w tym roku, tym razem we współpracy z Kajzerem i Psychopads. Gościnnie na albumie udzielili się gitarzyści Kieras i Aleksy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejna soczysta polsko-amerykańska produkcja! Na kanale Soraw Records pojawił się singiel wraz z teledyskiem „Knowledge”, który zwiastuje producencki album duetu Psychopads. Gościnnie w kawałku pojawili się Kuba Knap i weteran niezależnej sceny zza Oceanu - Reks. Za czarno-biały teledysk zrealizowany w formie street video odpowiedzialny jest Radosław Rutkowski.

kategorie:
dodano: 2018-10-18 15:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Duet Psychopads powraca z drugim albumem producenckim. „Black Box 2” to kwintesencja sampli, syntezatorów, ciepłych bębnów i ostro ciętych skreczy, znanych z poprzedniej części, jednak nie zabrakło nowych rozwiązań. To zbiór niebanalnych wersów od starannie wyselekcjonowanych MC’s z różnych stron naszego kraju, jak i zza oceanu. Tym razem swoje wersy pod bit Peope położył legendarny Reks, reprezentant Bostonu, mający na koncie współpracę z takimi producentami jak Dj Premier, Statik Selektah czy Pete Rock.

Gościnnie na „Black Box 2” pojawiają się m.in. Kuba Knap, Reks, Kojot, Green, Supran, Delekta, Uszer zDP, PeeRZet, Rakraczej, Praktis, BJN, KPSN, Mada, Szopeen, Masia oraz Knaps. Album to wynik półtorarocznej, intensywnej pracy, zamknięty w jednym krążku, przesiąkniętym hip-hopem.

SPRAWDŹ RESZTĘ LISTOPADOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-06-13 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Wiele płyt producenckich łączą przynajmniej dwa wspólne mianowniki - długość płyty, nie do końca idąca w parze z jakością muzyki oraz goście, niekiedy niepasujący, tudzież nagrywający zwrotki na chamski odwal, byle tylko być ujętym na trackliście. W "Nowej Starej Szkole" Returnersów mieliśmy zarówno solidną dawkę muzyki, jak i raperów, którzy nie zawiedli. "Echo" od 101 Decybeli to z kolei - poza kilkoma wyjątkami - po prostu zlepek numerów szumnie nazwanych "płytą producencką". Bohaterowie tej recenzji - Peope i DJ Kaczy podeszli do tematu nieco inaczej. Oddali bowiem słuchaczowi krótki, składający się z dziesięciu numerów krążek "Black Box", pozbawiony wypełniaczy, a potęgujący uczucie niedosytu. Jeszcze niedawno o "Nowych Zmiennych" Efena mówiono i pisano, że jest to "Kodex podziemia". Poniekąd się z tym stwierdzeniem mogę zgodzić, aczkolwiek dzieło Psychopads można śmiało postawić obok siebie, a w kilku momentach nawet nieco wyżej od materiału producenta z Hajnówki.

video
dodano: 2016-06-13 17:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Lekter Records ma przyjemność zaprezentować trzeci singiel z płyty "Black Box" duetu Psychopads. Mocne i inteligentne zwrotki na produkcji Peope położyła warszawska raperka, reprezentantka Diil Gangu - Ryfa Ri. Numer dopełniają cuty i scratche, które wykonał DJ Kaczy. Za brzmienie odpowiada Jan Kwapisz (Beatowsky) ze Studio Nagrywarka. "Splot" promuje album "Black Box", który swoja premierę będzie mieć 15 czerwca 2016.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-05-27 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Lekter Records ma przyjemność zaprezentować drugi singiel z płyty “Black Box” duetu Psychopads. Klimatyczne zwrotki na produkcji Peope położył reprezentant Łodzi - Gres! Numer dopełniają cuty i scratche, które wykonał DJ Kaczy. Za brzmienie odpowiada Janek Kwapisz (Beatowsky) ze Studio Nagrywarka. Album swoja premierę będzie miał 15 czerwca 2016. Płytę można już zamawiać w sklepie Lekter Records.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-11 19:01 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Lekter Records ma przyjemność zaprezentować najnowszy klip spod swego szyldu. Tym razem szeregi wytwórni zasilił poznański duet Psychopads, który wbija ze swoim pierwszym singlem z nadchodzącej płyty producenckiej "Black Box". Gościnnie na tracku pojawili się reprezentant JWP - Ero i nowojorski raper Ruste Juxx, znany ze współpracy m.in z Seanem Price'em i Marco Polo!