RR Brygada

RR Brygada

dodano: 2021-07-20 21:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera albumu "Pozytywka" - długo wyczekiwanego czwartego solowego krążka, który przygotował dla nas Rafi. Z tej okazji do sieci trafił następny z singli promujących to wydawnictwo. "Puenta" jest kolejnym wspólnym utworem duetu RR Brygada, tym razem wzbogaconym na refrenie o wokal Agi Walczak. Bit (podobnie jak lwią część samej płyty) wyprodukował niezawodny RTN. Album w wersji fizycznej można kupować m.in. za pośrednictwem strony preorder.pl i serwisu Allegro, zaś teledysk sprawdzicie w rozwinięciu.

dodano: 2021-06-04 16:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Jesteśmy już na finiszu, jeśli chodzi o czas oczekiwania na najnowszy krążek członka ekip Beat Squad, RR Brygada i PDG Kartel. Rafi poinformował właśnie, że premiera LP "Pozytywka" nastąpi pod koniec czerwca i opublikował też finalną tracklistę albumu. Ruszył także oficjalny pre-order płyty.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-05-21 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Wielkimi krokami zbliża się "Pozytywka" - najnowszy solowy materiał od Rafiego. Na razie zdążyliśmy otrzymać garść informacji o płycie w postaci listy gości i przewidywanej premiery krążka, oraz pierwszy z promujących album klipów do utworu "Strach", za produkcję którego odpowiada RTN. Teraz wleciały nam na odsłuch kolejne single z nadchodzącego LP!

dodano: 2021-02-26 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Weteran poznańskiej sceny i jeden z prekursorów rapowych klimatów laidbacku w Polsce powraca na rynek z nowym materiałem, którym będzie czwarty solowy krążek, zatytułowany "Pozytywka".

wydarzenie
dodano: 2015-08-12 13:55 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już 4 i 5 września 2015 w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Magnolia w Trzemesznie położonym nad jeziorem Popielewskim odbędzie się Projekt Zajawka Trzemeszno 2015. Całe wydarzenie jest bezpłatne, a start przewidziany jest na 4 września o godzinie 17:00. Ideą "Projektu Zajawki" jest promowanie szeroko pojętej sztuki związanej z kulturą hip-hop: muzyka, malowanie / Street Art, taniec. "Projekt Zajawka" prezentuje szerokie spektrum wydarzeń artystycznych.

video
dodano: 2013-12-23 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

RR Brygada "Być Sobą" prod.Radonis (Official Video)

Płyta "RaRytas" ukazała się w maju 2012 roku ale dopiero teraz doczekała się kolejnego klipu. Na prośbę słuchaczy RR Brygady, RY i Rafi wraz z firmą Equalizer zrobili obraz do tracku "Być Sobą". Sprawdźcie efekt.

Tagi:
dodano: 2012-06-02 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 11)


RR Brygada - Nadal (2012)

Dlaczego: Jestem zaskoczony, że przegapiłem premierę tego singla. Parę dni temu w sieci pojawił się klip składu znanego jako RR Brygada. "Nadal" to pierwszy singiel promujący nadchodzący krążek Rafiego i Ramony. Daty premiery "RaRytasu", bo taką nazwę nosić będzie ten materiał, jeszcze nie znamy ale poznać ją mamy już na dniach - tak samo jak i tracklistę oraz kolejne klipy. Kawalinę "Nadal" wyprodukował Greg Miliony Decybeli. I jak- warto czekać? W mojej opinii warto!