Rafi "Pozytywka" – nowa solowa płyta w drodze!

Weteran poznańskiej sceny i jeden z prekursorów rapowych klimatów laidbacku w Polsce powraca na rynek z nowym materiałem, którym będzie czwarty solowy krążek, zatytułowany "Pozytywka".

Skąd taka nazwa? Jak powiedział nam sam artysta: "starałem się umieścić na nim same pozytywne utwory". Album będzie utrzymany w typowych, cechujących klasyczne produkcje spod szyldu Beat Squadu klimatach i powieje z niego mocno g-funkowym brzmieniem rodem prosto z Kalifornii, o co zadba już chociażby RTN - autor muzyki do pierwszego singla "Strach", którego teledysk ukazał się w sieci pod koniec ubiegłego miesiąca. Całe LP ma mieć pod względem bitów generalnie west coast’ową stylistykę.

Jakie jeszcze niespodzianki uszykował dla Nas reprezentant PDG? Konsekwentnie ujawniani są kolejni goście, zasilający tracklistę albumu – wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Ry23, z którym Degustator współdzieli duet RR Brygada. Oprócz tego pojawią się m.in. Kuba Knap i daaawno niesłyszany Szpaaq, który przed lat współtworzył wraz z Shellerem cenioną ekipę PWS (Projekt Własny Styl).

Poniżej oficjalny cover wydawnictwa – premiera przewidziana jest na przełom marca i kwietnia tego roku. Czekamy! #Laaaaaiiidback

Rafi-Pozytywka-2021

HH Fanatyk 1973
Czekam na nowy album na pewno będzie przesłuchany choć rzadko słucham pl rapu ale są wyjątki i ten album do niego należy.
Trap
Ty nie słuchasz prawie polskiego rapu ale wszystko znasz to jak. To z tobą jest hipokryto
M.
trap dzieciaku sam jesteś hipokrytą lepiej zmień nick naprawdę bo jesteś żałosny mając taki nick.
Anonim
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź dorosły człowieku bo nie bardzo rozumiem dlaczego jestem żałosny mając taki nick? Możesz wyjaśnić co w tym żałosnego
Anonim
Nie Szpaaq tylko szpaku, jedyny warty uwagi z P do Ń, wgl co on zrobił zmienił ksywę bo jego starą ukradł jakiś whack matko co za czasy. Nie słucham pl ale ten numer aż chyba sprawdzę bo kiedyś PWS się trochę słuchało.
HH Fanatyk 1973
Trap ty debilu bezmyślny czytaj ze zrozumieniem znam się na temacie jeżeli chodzi o rap napisałem że nie słucham pl rapu bo wychowałem się na rapie ze Stanów a co teraz wychodzi w pl rapie to h...nia więc ku..wa nie wypowi2adaj się na temat którego nie znasz dzieciaku.
Trap
Czterdziesto paro letni desperat wyzywa nastolatków od debili na portalu internetowym brawo ty i kto tu jest debilem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>