Projekt Zajawka Trzemeszno 2015

wydarzenie
dodano: 2015-08-12 13:55 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Miejsce: 

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Magnolia, Bystrzyca k. Trzemeszna

Data: 

2015-09-04 17:00 to 2015-09-05 17:00

Już 4 i 5 września 2015 w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Magnolia w Trzemesznie położonym nad jeziorem Popielewskim odbędzie się Projekt Zajawka Trzemeszno 2015. Całe wydarzenie jest bezpłatne, a start przewidziany jest na 4 września o godzinie 17:00. Ideą "Projektu Zajawki" jest promowanie szeroko pojętej sztuki związanej z kulturą hip-hop: muzyka, malowanie / Street Art, taniec. "Projekt Zajawka" prezentuje szerokie spektrum wydarzeń artystycznych.

W programie imprezy zawarte są:

- wystawa obrazów Katarzyny Kossowskiej – utalentowanej artystki z Poznania, związanej z malarstwem, rzeźbiarstwem, fotografią oraz architekturą wnętrz. Podczas imprezy będzie można obejrzeć cykl prac związanych z środowiskiem Hip – Hop’owym oraz przyjrzeć się z bliska powstawaniu dzieła malarskiego na żywo - live act.
- pokaz tańca poping, locking oraz break dance: Grupa G 15 (Gniezno) oraz Rocking Style Crew (Mogilno)

Wydarzenie to ma przede wszystkim wymiar muzyczny. Na dwóch scenach będzie można usłyszeć artystów z gatunku muzyki reagge, rap oraz muzyki elektronicznej.

Scena główna:
Szpila, Adishone, Zielony, MalMarti, Hopkins, C-zet i Rap Chata, KaCeZeT/Grizlle, Ras Luta, RR Brygada, DonGURALesko, Dj War.

Scena After Party:
Funky Fellaz, Mordor Muzik, Co Cie Trapy.

Drugiego dnia wydarzenia odbędą się warsztaty artystyczne z zakresu muzyki, tańca oraz sztuk wizualnych (malarstwa oraz rysunku) skierowane dla lokalnej społeczności. Warsztaty są bezpłatne i będą prowadzone przez wykonawców występujących podczas imprezy.

El
Coś wam się chyba przy wpisywaniu daty pomieszało, do poprawy ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>