Kacezet

Kacezet

wydarzenie
dodano: 2015-08-12 13:55 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już 4 i 5 września 2015 w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Magnolia w Trzemesznie położonym nad jeziorem Popielewskim odbędzie się Projekt Zajawka Trzemeszno 2015. Całe wydarzenie jest bezpłatne, a start przewidziany jest na 4 września o godzinie 17:00. Ideą "Projektu Zajawki" jest promowanie szeroko pojętej sztuki związanej z kulturą hip-hop: muzyka, malowanie / Street Art, taniec. "Projekt Zajawka" prezentuje szerokie spektrum wydarzeń artystycznych.

video
dodano: 2015-05-13 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Antone - Latający cyrk [LIVE] ft. KaCeZet,Ola Kuna,Barry,Dj Liquid,Infra Shape,Kozioł,pr. Hauas

Numer "Latający cyrk" jest drugą częścią projektu "Live Video Story" i ma promować nowy krążek Antone, który wyjdzie jesienią 2015r. W poprzednim video zrealizowanym w konwencji one shota pt. "Superlatywy w fikcji" wrocławski raper nawinął na żywo z kwartetem smyczkowym. W "Latającym Cyrku" beat również został odegrany przez muzyków w czasie rzeczywistym.

Tagi:
kategorie: Audio, Elektronika, Reggae
dodano: 2014-07-25 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Jeśli przyzwyczaiłeś się do moich akustycznych brzmień posłuchaj tego numeru trzy razy - bodźce są intensywniejsze i percepcja musi się z nimi oswoić zanim zrobi się naprawdę miło!" – tak zapowiada swój najnowszy singiel KaCeZet. #drzewo to rezultat nieoczywistej, aczkolwiek niezwykle obiecującej współpracy. Kapitan zmienił kurs i wprowadził swoją łajbę na nieco bardziej niespokojne wody – tak z kolei zapowiedział projekt twórca bitu ERR BITS. Koka Beats zaprasza do przesłuchania utworu "#drzewo", który wg niej zaskoczy dotychczasowych słuchaczy KaCeZeta.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-29 02:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

B.O.R Records prezentuje kolejny singiel promujący nadchodzącą wielkimi krokami płytę Palucha. W numerze "Anonimowy muzyk" gościnnie udzielił się KaCeZet, a bit podrzucił Julas. Odsłuch w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2011-06-21 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Już 24 czerwca w Rzeszowie odbędzie się duża impreza w ramach "Weekendu bez ofiar". Oprócz wielu atrakcji związanych ze sportami ekstremalnymi (zawody deskorolkowe, streetballowe, tuning show, zawody stunt itp.) odbędą się również zupełnie darmowe koncerty na tzw. X-Stage. Kto wystąpi?

Line-up to przekrój artystów hip-hopowych, związanych ze sceną reggae/dancehall, a nawet laureatów telewizyjnych talent-show. To wszystko zupełnie za darmo!