Rafi - kolejne single z "Pozytywki"!

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-05-21 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Wielkimi krokami zbliża się "Pozytywka" - najnowszy solowy materiał od Rafiego. Na razie zdążyliśmy otrzymać garść informacji o płycie w postaci listy gości i przewidywanej premiery krążka, oraz pierwszy z promujących album klipów do utworu "Strach", za produkcję którego odpowiada RTN. Teraz wleciały nam na odsłuch kolejne single z nadchodzącego LP!

Najpierw mieliśmy okazję przetestować "Oddychaj" - kawałek, do którego gościnnie swoje zwrotki dołożyli Hukos i Ryfa Ri, a za bit do numeru odpowiada Sivy.

Kolejny opublikowany numer nosi nazwę "Trans", a gospodarza wspiera w nim od strony wokalnej Kuba Knap, zaś produkcja to efekt współpracy na linii RTN - Czarny.

Oprócz prac nad "Pozytywką", która przeszła już mastering i czeka na wydanie (wkrótce mamy otrzymać info o startującym preorderze), Rafi udzilił się ostatnio równiez gościnnie w tytułowym numerze "Beat Kartka Tusz" z nadchodzącego producenckiego EP autorstwa Quroda, który możecie sprawdzić poniżej - Ave PDG!

reklama
JJ
No czekam z niecierpliwością na ten album narazie rozwaliło mnie pozytywnie epka Shellerini x Szpaaq - Kodakrom ciekawe czy ten album przebije te wydawnictwo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>