Prevail

Prevail

dodano: 2015-11-15 18:30 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Pod koniec lutego do Polski zawitał po raz pierwszy szanowany na całym świecie tercet trzech kanadyjskich toporników - Swollen Members... W Warszawie (a parę dni później w Gdańsku) panowie Madchild, Prevail i Rob the Viking rozgrzali scenę do czerwoności porcją konkretnych boombapowych sztosów z przebogatej dyskografii (w WWA Prevail popisał się także skillsami, jeśli chodzi o freestyle - dowód poniżej!). Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji - i popkillerową ekipą zawitaliśmy na koncercie. Udało nam się namówić zespół na wywiad - w zamierzeniu krótki, w praktyce porozmawialiśmy grube pół godziny, co rusz zerkając na drzwi i słuchając ostrzeżeń, że "kończyć, bo klub zamykamy"...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Profile
dodano: 2015-02-22 12:30 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

Jest ich trzech. Szalony, od stóp do głów pokryty tatuażami, obdarzony charakterystycznym głosem Madchild, chłodny i precyzyjny Prevail, szara eminencja, rzucająca soczystymi podkładami jak z rękawa - Rob the Viking... Razem tworzą znany na cały świat, nieśmiertelny tercet Swollen Members. Już dziś panowie Topornicy odwiedzą nasz kraj - prześledźmy z tej okazji losy tej zasłużonej kanadyjskiej grupy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-10-02 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)


Tegoroczny album ekipy Swollen Members doczekał się kolejnego klipu. Tym razem zobrazowany został numer otwierający płytę. Wybór, na który kawałek padnie kolej jeśli chodzi o nakręcenie kolejnego klipu był bardzo dobry, bo "Do or Die" to jeden z lepszych momentów na całym "Dagger Mouth". W rozwinięciu newsa możecie przeczytać, co sami członkowie Swollen Members mieli do powiedzenia na temat tego teledysku.