Popkiller Euro 2012

Popkiller Euro 2012

dodano: 2013-02-25 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 35)

Z okazji startu rundy wiosennej w piłkarskiej ekstraklasie pozwoliłem sobie przygotować nietypowe podsumowanie roku 2012... Uprzedzając pytania - tak, normalne podsumowania też mamy w planach i uwierzcie, że pracujemy nad tym, by były jeszcze lepsze niż ubiegłoroczne Popkillery 2011. Jednak na razie - piłkarska 11-tka osób z polskiego rapu, które rok 2012 mogą zaliczyć do wyjątkowo udanych. Albo znacząco przypomniały o sobie po kilkuletniej ciszy, albo też poczyniły ogromny krok do przodu w swoich karierach. Dlatego też brak tu postaci takich jak O.S.T.R. czy Peja, które na topie są nieustannie, mamy za to takie, które po latach 2012 z pewnością wspominać będą jako wyjątkowy okres.

Każda osoba przypisaną ma odpowiednią pozycję oraz odpowiednio dopasowanego futbolistę (spośród aktualnych oraz już nie grających), z którym coś go łączy. Kogo, ukrywając się pod sylwetką Cesare Nataliego, obrońcy FC Bologna, nominowałem do turniejowej jedenastki Popkiller Euro 2012?

kategorie: Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-02-24 20:13 przez: Anonim (komentarze: 30)

Z okazji startu rundy wiosennej piłkarskiej ekstraklasy mamy dla Was nietypowe podsumowanie roku 2012... Mateusz wybrał 11 osób z polskiego rapu, dla których rok 2012 był wyjątkowo udany - czy to np. z okazji wielkiego kroku naprzód w karierze czy mocnego powrotu... Każdemu z tej 11-tki wg różnych cech przyporządkowane zostały pozycja na boisku oraz odpowiedni piłkarz, z którym pod jakimiś względami wiele go łączy. Jutro wieczorem (w poniedziałkowym podsumowaniu weekendu w popkillerowej lidze ;) ) dowiecie się, kto ukrywa się pod nazwiskiem którego futbolisty... A już teraz zapraszamy do typowania w komentarzach. Jeżeli ktoś trafi całą 11-tkę to może liczyć na atrakcyjną niespodziankę od nas :) Kick off!