Polish Hip-Hop TV Festival Płock

Polish Hip-Hop TV Festival Płock

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-07-26 02:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Odliczamy już dni do hucznego płockiego weekendu, który po raz piąty czeka na nas na nadwiślańskiej plaży. Polish Hip-Hop TV Festival rusza już w przyszły czwartek! A teraz znamy dokładną rozpiskę godzinową mocarnie obsadzonego w tym roku PHHF...

video
dodano: 2016-12-18 13:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bardzo udany Polish Hip-Hop TV Festival 2016 już za nami, ale zanim nadejdzie lato i kolejna edycja przypomnijmy sobie jeszcze raz to co działo się w sierpniu w Płocku... Pora na oficjalne aftermovie!

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-28 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich latach obrodziło w Polsce w rapowe festiwale, które znaleźć można na Pomorzu, Mazurach, w Górach i w przeróżnych innych lokalizacjach. Równo za tydzień w Płocku rozpoczyna się jednak Polish Hip-Hop TV Festival, który od samego startu w roku 2013 wyróżnia się na owej festiwalowej mapie pod wieloma względami, a w tym roku prezentuje jeszcze okazalej niż wcześniej. Dlaczego fani dobrego rapu imprezy na płockiej plaży przegapić nie mogą?

wydarzenie
dodano: 2016-04-14 20:43 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Do grona wykonawców IV edycji Polish Hip-Hop TV Festival dołącza legendarny nowojorski zespół ONYX, znany z energetycznych koncertów i świetnego kontaktu z publicznością. ONYX to legendarna, nowojorska grupa hip-hopowa pochodząca z Queens, której obecny skład to Fredo Starr oraz Sticky Fingaz.

wydarzenie
dodano: 2016-04-05 17:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop TV Festival 2016 pozostało już tylko 121 dni. To jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych. Jak już pewnie zauważyliście, tegoroczny festiwal zmienia swoją nazwę. Dodano skrót „TV” w związku z zawarciem czteroletniej umowy z Grupą ZPR Media S.A., która jest właścicielem m. in. stacji telewizyjnych: Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA. Być może jest to niewielka zmiana w nazwie, ale za to ogromny skok w kierunku zwiększenia atrakcyjności festiwalu. Telewizja Hip Hop TV została sponsorem tytularnym imprezy na płockiej plaży i gwarantem jeszcze większej zabawy.