Polish Hip-Hop TV Festival Płock 2016 - pierwsi artyści, start sprzedaży biletów!

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop TV Festival 2016 pozostało już tylko 121 dni. To jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych. Jak już pewnie zauważyliście, tegoroczny festiwal zmienia swoją nazwę. Dodano skrót „TV” w związku z zawarciem czteroletniej umowy z Grupą ZPR Media S.A., która jest właścicielem m. in. stacji telewizyjnych: Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA. Być może jest to niewielka zmiana w nazwie, ale za to ogromny skok w kierunku zwiększenia atrakcyjności festiwalu. Telewizja Hip Hop TV została sponsorem tytularnym imprezy na płockiej plaży i gwarantem jeszcze większej zabawy.

Polish Hip Hop TV Festival 2016 odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia i tradycyjnie rozpocznie się czwartkowymi eliminacjami do kultowej już Płockiej Bitwy Freestyle. W piątek i w sobotę przygotujcie się na dawkę najlepszych hiphopowych dźwięków na nadwiślańskich, gorących piaskach. W tym roku line-up festiwalu zapowiada się naprawdę imponująco. Podczas dwóch dni zagrają dla Was między innymi: Ten Typ Mes wraz z live bandem (PL), Snowgoons (DE), Taco Hemingway (PL), Kartky (PL), Sitek/JNR (PL). To dopiero pierwsi ogłoszeni artyści, a przed nami jeszcze wielu znakomitych wykonawców polskiej i zagranicznej sceny hip-hopowej.

Kolejna nowość jaką organizatorzy przygotowali w tym roku to niedzielna impreza na statku. Hip-hopowy 8-godzinny rejs po Wiśle to nie lada atrakcja dla najwytrwalszych, najszybszych i do tego nielicznych, a to z powodu ograniczonej liczby miejsc.

Po dalsze informacje odsyłamy do strony www.plhhfestival.pl oraz na fanpage na Facebooku: www.facebook.com/PolishHipHopFestival Dzisiaj startuje również sprzedaż biletów które są już do nabycia w serwisie www.biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-tv-festival-plock-2016....

Widzimy się w Płocku!

reklama
Usagi Yojimbo
Jak można pisać że coś jest jednym z największych i najważniejszych skoro to pierwsza edycja, która jeszcze się nie odbyła?
hmm
jeszcze nie wytrzezwiales od poprzedniej czy co?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>