Kanada

Kanada

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2024-03-07 00:03 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Nadciąga kolejna intrygująca kooperacja na scenie. Na profilach Killy'ego oraz Bedoesa pojawiły się filmy z warszawskiego Saska Studio, gdzie nagrywali wspólny numer z Młodym Klaksonem. Utwór zagrali też na dzisiejszym koncercie Killy'ego w Warszawie.

wydarzenie
dodano: 2022-10-07 10:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Night Lovell to jedna z najbarwniejszych postaci niezależnej sceny - dysponujący głębokim niskim wokalem Kanadyjczyk maluje w swoich utworach klimatyczne wizje, niosące mnóstwo emocji, nastroju i energii. Raper ma też spore grono odbiorców w Polsce, więc nie dziwi, że po wyprzedanym koncercie w 2019 znów u nas zagra - i to już w przyszłym tygodniu!

wydarzenie
dodano: 2022-09-21 17:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Night Lovell to jedna z najbarwniejszych postaci niezależnej sceny - dysponujący głębokim niskim wokalem Kanadyjczyk maluje w swoich utworach klimatyczne wizje, niosące mnóstwo emocji, nastroju i energii. Raper ma też spore grono odbiorców w Polsce, więc nie dziwi, że po wyprzedanym koncercie w 2019 znów u nas zagra - i to już w przyszłym miesiącu!

dodano: 2022-04-20 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Diljit Dosanjh nie zawodzi swoich fanów i przedstawia najnowszy singiel "Chauffeur", będący efektem międzynarodowej współpracy z nominowanym do Grammy kanadyjskim raperem i wokalistą Torym Lanezem. Zaśpiewany po angielsku i w języku pendżabskim numer ma duże szanse zdominować wszelkie imprezowe playlisty - w ciągu kilku ostatnich dni zgromadził na YouTube prawie 20 milionów wyświetleń

video
dodano: 2020-11-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Night Lovell to jedna z najbarwniejszych postaci niezależnej sceny - dysponujący głębokim niskim wokalem Kanadyjczyk maluje w swoich utworach klimatyczne wizje, niosące mnóstwo emocji, nastroju i energii. Prezentowaliśmy Wam już wywiad, który zarejestrowaliśmy z nim przy okazji ubiegłorocznego koncertu w Warszawie - teraz pora na Rentgen, nagrany również wtedy!

kategorie: Świat, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-08-16 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Killy to jedna z ciekawszych nowych twarzy z ostatnich lat - Kanadyjczyk narobił szumu singlami, pojawił się w orbicie rozważań odnośnie XXL Freshmen i odbył kilka udanych tras po Europie, w tym wyprzedając polskie koncerty. Wygląda na to, że naprawdę mu się u nas spodobało.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W serwisach cyfrowych pojawiła się nowość od Drake’a – „Care Package”. To zbiór utworów kanadyjskiego rapera, które są uwielbiane przez fanów, a do tej pory nie doczekały się oficjalnego wydania. „Care Package” to prezent dla fanów Drake’a, który trafił do serwisów cyfrowych dzień przed początkiem OVO Fest, dorocznej imprezy organizowanej przez rapera w jego rodzinnym Toronto. Ogłaszając premierę „Care Package”, artysta napisał na Instagramie: „Oto kilka z naszych najważniejszych momentów dostępnych w jednym miejscu”.

video
dodano: 2019-03-26 22:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Michelangelo" to zapowiadający kolejne ruchy singiel-niespodzianka od Bedoesa. Teledysk do wyprodukowanego przez Lanka utworu z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera Pressa, właśnie pojawił się na kanale SBM Label.

Krótka jest droga od wymiany uprzejmości na instagramie do porozumienia raperów z dwóch końców świata. Pierwszy oficjalny singiel Bedoesa od premiery albumu "Kwiat Polskiej Młodzieży" to wynik nietypowej współpracy na dużą skalę. Zamiast standardowej wymiany zwrotek i współpracy po łączach, okazało się, że można zrobić to znacznie lepiej.

video
dodano: 2019-03-24 02:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jazz Cartier - • CUZZI RELAX

Jazz Cartier serwuje klip do numeru "dorzuconego" dodatkowo do albumu "Fleurever". Klasycznie jak to u Jacuzziego - jest klimat.

kategorie:
dodano: 2019-03-23 14:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapowiedzi emerytury okazały się przedwczesne - mamy nowy album od Nava, którego produkcją wykonawczą zajął się The Weeknd.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-09 13:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Night Lovell - BAD KID

Już w tym miesiącu nowy album Night Lovella a w marcu artysta odwiedzi Polskę. Póki co dostajemy nowy klip.

wydarzenie
dodano: 2019-01-30 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Night Lovell - kanadyjski raper jest jednym z największych undergroundowych wykonawców nowej fali. Jego numery generują już odsłony rzędu kilkudziesięciu milionów odsłuchów, a liczba ta ciągle rośnie, podobnie jak liczba fanów, która przychodzi na jego żywiołowe i pełne energii koncerty. To wszystko udało mu się osiągnąć bez wytwórni, w pełni niezależnie, w wieku zaledwie 20 lat.

Ogromne zainteresowanie muzyką Lovella wśród polskich fanów sprawia, że pojawi się on u nas po raz kolejny...

kategorie:
dodano: 2019-01-20 01:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kanadyjczyk Night Lovell już w marcu ponownie odwiedzi Polskę a wcześniej otrzymamy od niego nowy album. Okładka nawiązuje do postaci Ghost Ridera, znanego z uniwersum Marvela.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-12-22 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)


Kanada może być dumna, że wychowała tak świetnego rapera jakim jest Classified. Żaden jego krążek nie zawodzi a pan Boyd od lat trzyma wysoki poziom. "High Maintenance" to kolejny kawałek z tegorocznego "Handshakes and Middle Fingers", do którego nakręcony został klip. Kozak!