Diljit Dosanjh i Tory Lanez z międzynarodowym hitem na lato - "Chauffeur"

Diljit Dosanjh nie zawodzi swoich fanów i przedstawia najnowszy singiel "Chauffeur", będący efektem międzynarodowej współpracy z nominowanym do Grammy kanadyjskim raperem i wokalistą Torym Lanezem. Zaśpiewany po angielsku i w języku pendżabskim numer ma duże szanse zdominować wszelkie imprezowe playlisty - w ciągu kilku ostatnich dni zgromadził na YouTube prawie 20 milionów wyświetleń


Po sukcesie ostatniego albumu "G.O.A.T.", Diljit postanowił współpracować z międzynarodowymi artystami. Pierwszą taką kooperacją jest właśnie "Chauffeur" - energiczny i elegancki utwór, który łączy rapowanie Tory'ego Laneza z charakterystycznym dla Diljita pendżabskim, skocznym rytmem. Teledysk został nakręcony w Miami i emanuje luksusową, międzynarodową atmosferą, która sprawi, że widz poczuje klimat letniej imprezy na plaży.

"Jestem absolutnie zachwycony współpracą z Torym. W "Chauffeur" staraliśmy się połączyć to, co najlepsze w muzyce pendżabskiej i międzynarodowym hip hopie. Wideo kręciliśmy przez dwa dni w Miami i bardzo podoba mi się ta unikatowa fuzja. Nasz numer jest zwiewny, energiczny i wprost stworzony na wakacyjne playlisty i do słuchania w samochodzie. Muzyka nie zna granic i mam nadzieję, że wszyscy miłośnicy muzyki na całym świecie będą śpiewać i tańczyć do "Chauffeur"" - powiedział Diljit Dosanjh.

"Chauffeur" to pierwsza piosenka Diljita w ramach współpracy z międzynarodowym artystą, a to dopiero początek takich kooperacji. Naszym celem jest umieszczenie muzyki indyjskiej i reprezentujących ją talentów na światowych listach przebojów. "Chauffeur" to wyjątkowa współpraca, która z pewnością połączy miłośników muzyki na całym świecie" - Jay Mehta, dyrektor Warner Music India.

Fani Diljita mogą zajrzeć za kulisy powstania piosenki "Chauffeur" na instagramowym profilu artysty. Za brzmienie nagrania odpowiada uznany indyjski producent, IKKY.

Tory Lanez, który pojawia się w "Chauffeur", dał się poznać dzięki swojemu unikatowemu stylowi. Jego debiutancki album "I Told You" z 2016 roku zawiera podwójnie platynowe single "Say It" i nominowany do nagrody Grammy "LUV".

Chauffeur: Official Music Video | Diljit Dosanjh x Tory Lanez | Ikky

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>