Tory Lanez rozpętuje burzę i atakuje Don Q oraz Dreamville!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-30 11:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 8)

Tak, jak gorąco zrobiło się w Polsce w wyniku beefu Szpaka z Bezczelem, tak spore zamieszanie rozpętało się za Oceanem, po tym, jak Tory Lanez stwierdził, że aktualnie jest najlepszym żyjącym raperem.

Informowaliśmy już Was, że po ostatnich wpisach na Twitterze, Tory został zaatakowany przez Don Q oraz JR Writera i tak, jak można było przewidzieć, nie puścił tych numerów mimo uszu i aktualnie w całym beefie dzieje się naprawdę sporo.

 

Lanez nie tracił czasu i dość szybko odbił piłeczkę wypuszczając w stronę Don Q numer "Don Queen", gdzie przy okazji posłał kilka mało przyzwoitych wersów w stronę Dream Doll stawiających ją w kategoriach swojego trofeum. Raperka również uznała, że w dobrym tonie będzie odniesienie się do poruszonych wątków i wrzuciła do sieci numer "On Ya Head".

 

Co dalej? Ano w międzyczasie do beefu postanowili włączyć się raperzy Merkules oraz Mysonne i posłali w stronę Tory'ego odpowiednio dissy "Story Lanez" i "If He Dies He Dies", a zaraz potem swojej odpowiedzi udzielił Don Q publikując kolejny atakujący swojego oponenta numer o ironicznym tytule "This Is Ya King?"

 

Najciekawsze ruchy w całym beefie mogą przyjść jednak z nieco innej strony. Otóż podczas publicznej sesji live na Instagramie, w której uczestniczył DJ Akademiks, Tory odpalił działa w kierunku Dreamville: "The only thing I’m gonna say about that Dreamville situation is this - I’ll take the whole Dreamville out by myself and if I do that, then you gotta give me Cole. That’s all I’m saying. I’ll take the J.I.D, that Bas nigga, that Cozz dude".

 

Na reakcję wywołanych do tablicy chłopaków nie czekaliśmy zbyt długo. Ekipa J. Cole'a na razie skomentowała słowa Tory'ego na swoich Twitterach, sugerując, że takie podpierdółki w ich stronę nie mogą ujść na sucho i gotowi są by podjąć rękawicę rzuconą przez rapera z Kanady. Czy faktycznie podejmą? Zapewne o tym i o ewentualnych kolejnych ruchach uczestniczących w konflikcie raperów przekonamy się już niebawem.

 

jprdl
O co tutaj kurwa chodzi, typ któremu w chuj daleko do bycia najlepszym mówi że jest najlepszy i dissuja go za to jakieś no name'y które są lata świetlne od kurwa bycia chociaz dobrymi
sedambromek
w punkt
dom
Tory w ten sposób próbuje robić szum wokół siebie (wcześniej zaczepki w kierunku Joyner'a i Royce'a) wiadomo że jest to żałosne, ale raperem jest całkiem solidnym. Na temat Don Q wiem mało, dlatego nie wypowiem się, ale J.I.D to już teraz świetny raper, co z resztą możesz sprawdzić, słuchając jego ostatnią płytę, a myślę że za jakiś czas spokojnie będzie się dobijał do czołówki, więc myślę że Twoja opinia jest nieuzasadniona.
jprdl
W sensie no ja nie mam nic do tych przechwałek, większość raperów jest przekonana o swojej zajebistości no i spoko, w rapie chodzi o charyzme i pewnosc siebie. Mam na myśli głównie tych spinających się do niego kasztanów, przecież jeśli ktokolwiek miałby reagować na takie bragga to kurwa ktoś faktycznie aspirujacy do bycia GOAT jak nwm Kendrick ale nie kurwa don q czy inne mysonne.
dom
A to tak, jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Zarówno Tory zachowanie 10-latka z ciągłymi zaczepkami, jak i goście bawiący się w mesjaszów hip-hopu oburzeni jego gadką o byciu GOAT i nagrywający na niego dissy, kiedy on nawet nie wie o ich istnieniu. Co innego, kiedy spina się do Cole'a (moim zdaniem ścisła czołówka rapu) i Dreamville (która naprawdę też ma się czym pochwalić), wtedy wydaje mi się że reakcja J.I.D jest uzasadniona.
nigga69
Tory jest serio obecnie jednym z lepszych raperow
Phvv
Wstydziłbyś się takie rzeczy pisać.
Maciek
Jak na śpiewała rnb to nawet spoko skill podczas wyplówania rymów ale do podium to niestety ale jeszcze brakuje

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>