Cheeba

Cheeba

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-11 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Premierowy klip „Prawo do kultury”. Utwór nawiązuje do prestiżowego projektu NCK oraz Wrocławia - Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Jego celem jest upowszechnienie wiedzy o tym, że każdy obywatel, niezależnie od narodowości, wyznania, miejsca zamieszkania, poglądów…itp. powinien mieć zagwarantowane prawo do kultury. Chcemy, aby prawo do kultury zostało wpisane do kanonu praw człowieka.

video
dodano: 2014-10-09 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na MaxFloRecTV trafił nowy klip Jareckiego i BRK z gościnnym udziałem Cheeby. Jeśli lubicie oglądać piękne, wysportowane i pracujące kobiety, to koniecznie sprawdźcie "Trabaho"! To już trzeci (i z pewnością nie ostatni) singiel promujący ostatni album Jareckiego i BRK zatytułowany "Punkt Widzenia". Za realizację wideoklipu odpowiada Michał Schwierc i sami artyści.

Tagi:
video
dodano: 2014-07-12 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na ProstoTv pojawił klip do utworu "Zbyt wiele", który promuje drugi solowy album KaeNa - "Piątek 13-go". Gościnnie w utworze KaeNa wspierają WdoWa oraz Cheeba z EastWestRockers. Za produkcję klipu odpowiedzialna jest ekipa PUAP collective.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-06-03 12:43 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Jarecki & BRK – PUNKT WIDZENIA

Nasza muzyka jest jak punkt widzenia – zmienna względem siedzenia – w tych słowach Jarecki i BRK zamykają opis swojego nowego krążka. PUNKT WIDZENIA to drugi po wydanym w 2010 r. MUCHA NIE SIADA album opolskiego duetu będący niejako kontynuacją tego pierwszego. Artyści nadal poruszają się w klimacie hip-hopowym. Dalecy są jednak od zamykania się na jeden gatunek muzyczny. Po prostu bawią się muzyką, co słychać w funkowych aranżacjach i śpiewanych refrenach.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-06-27 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)
"Mucha nie siada synek! Ten bit to morderca..." - te i inne wersy z "Fenomenalnie" są już w Polsce dobrze znane. Wystartować z singlem, który przebije się do świadomości słuchacza to "jedna czwarta sukcesu". Jareckiemu nie pozostało nic jak wydać album. Pomogło mu w tym Step Records i w efekcie "Mucha Nie Siada" wczoraj trafiło na półki sklepów.

Sporo osób obiecywało sobie po tej płycie bardzo solidny debiut i wejście na scenę nieszablonowej i zupełnie odmiennej od reszty raperów postaci. Ja jestem pewien, że "Mucha Nie Siada" wzbogaciło tę scenę.