Machine Gun Kelly dissuje Jacka Harlowa na bicie Eminema

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-05-07 20:41 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Machine Gun Kelly pocisnął lirycznie Jacka Harlowa. Zrobił to bicie Eminema do "Renegade" z klasycznej już dziś płyty "The Blueprint" Jaya-Z.

W sobotę MGK wypuścił "Renegade Freestyle" najprawdopodobniej w odpowiedzi na słowa autora "First Class", w których stwierdził, że jest "najmocniejszym białasem" na mikrofonie od czasu Eminema. Co ciekawe, dostajemy nie tylko audio, ale i obrazek do tego numeru. Widzimy w nim Kelly'ego nawijającego na tle grilla w ogródku u jednego ze swoich ziomków. Raper nawija między innymi o tym, że Harlow ukradł flow Drake'owi.

"Make sure there’s no confusions/I’m a great white, I can eat these barracudas/See who I am? You’re stupid, it’s nice to meet you/I just put this hole in the ground for you like a soccer cleat shoe/I see why they call you Jackman, you jacked man’s whole swag/Give Drake his flow back, man, I eat rappers like Pac-Man" - słyszymy w kawałku.

To nie pierwszy raz, kiedy Machine Gun Kelly dissuje innego białego rapera. W 2018 dostało się... Eminemowi. MGK mówił wtedy, że Slim Shady nie ma już tej sławy, co kiedyś i przestał być istotną częścią sceny. Od tamtego momentu z przerwami beef ciągnie się tak naprawdę do dzisiaj. Znany był też konflikt Kellsa z G-Eazy. Gun zarzucał mu między innymi kopiowanie stylu.

Sprawdź też: Machine Gun Kelly i G-Eazy zakopali topór wojenny!
Sprawdź też: Machine Gun Kelly o skutkach beefu z Eminemem w nowym wywiadzie

Machine Gun Kelly - Renegade Freestyle

Underground
Śmiech na sali MGK i ten wack Jack Harlow obydwoje są dla mnie śmieszni jeden porównuje się że jest najmocniejszym bialasem od czasów Eminema chyba nie słyszałeś o takim ziomku jak Miilkbone czy też Vinnie Paz czy Daniel Gun Slaine Necro albo Ill Bill ci obydwaj przy tych raperach to zwykle c.pki.
15Rachel
Dawno mnie nie było. A więc jednak ten koleś wraca do rapu? i nagrał na beacie osoby z którą ma beef. XDDDDDDDDDD
w
Tylko Yela. i lil Dicky :P
Krul99
Zaczepka tylko zwiększy promocje nowego albumu Harlowa
dajkamienia
kelly to moze sobie zdissowac nawet i papieza i kazdy niestety juz bedzie mial to w dupie, w usa juz malo kto traktuje go powaznie odkad przemienil sie w emo-rockmena i przebrany w fikusne stroje niczym gwiazda disco z lat 70 lata po wszystkich amerykanskich sciankach byle zwrocic na siebie uwage :) slaba proba zwrocenia na siebie uwagi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>