Machine Gun Kelly i G-Eazy zakopali topór wojenny!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-09 10:30 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 6)

To, że MGK i G-Eazy mieli pomiędzy sobą pewien konflikt wiadome było przynajmniej od kilku miesięcy, chociaż cała sprawa mogła zejść nieco w cień w momencie, kiedy to reprezentant Cleveland rozpoczął dużo głośniejszy beef z Eminemem.

Przypomnijmy - chwilę po rozstaniu Geralda z Halsey, dziewczyna zaczęła pojawiać się publicznie z MGK-em, a gdy para znowu do siebie wróciła, Machine Gun Kelly rzucił kilka nieprzyjemnych wersów w stronę swojego oponenta podczas freestyle'u w radio Hot 97. Następnie G-Eazy uderzył dissem "Bad Boy" i po tym temat konfliktu obu Panów nieco ucichł jednak wcale nie oznaczało to wyjaśnienia wszystkich nieporozumień.

Wszystko wskazuje jednak na to, że po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie mówiące o tym, że "czas leczy rany", co doprowadziło do tego, że MGK oraz G-Eazy porozmawiali ze sobą, przeprosili się nawzajem i oficjalnie podali sobie ręce. Całe zdarzenie miało miejsce w trakcie imprezy otwierającej klub KAOS w Las Vegas. Podczas występu J Balvina, G-Eazy poprosił na scenę Machine Gun Kelly'ego i ogłosił wówczas, że konflikt pomiędzy raperami został zakończony. Zdjęcie z tego momentu, MGK postanowił umieścić na swoim Instagramie, by już całkowicie rozwiać wszelkie wątpliwości co do statusu relacji obu raperów. To co, teraz czas na wspólny numer?

 

jprdl
Aż mi sie przypomniał ten koszmarny diss Eazy'ego, slodki jezu
nnun
Eminem nie lubi się z MGK, za to kumpluje się z Yelawolfem, który kumpluje się z MGK, Yelawolf nie lubi się z G-Eazym, który kumpluje się z Eminemem i który pogodził się z MGK z którym do niedawna się nie lubił... eh ci biali raperzy
Anonim
MGK raczej nie kumpluje się z Yelawolfem, Yela ostatnio posłał linijki w jego stronę na Bloody Sunday.
TommyG
Musiałeś to źle odebrac, te linijki nie były przeciwko
jprdl
"Trunk Muzik III, bruh, you gon' know how I feel about MGK" no niezłe te linijki gościu, weź cos porob z zyciem zamiast aferek szukac, angielskiego sie kurwa naucz np
Bladimir
Bicz dont kill maj wajb

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>