Patokalipsa prześmiewczo o Kalim: "Jak podp**rdolić wersy..."

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-26 14:15 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Głośno w ostatnich dniach o użyciu przez Kaliego refrenu zespołu Jauntix. Po opublikowaniu przez niego oświadczenia do sytuacji w prześmiewczy sposób odniosła się krakowska ekipa Patokalipsa.

Na profilu grupy pojawił się następujący wpis (pisownia oryginalna):

"PIĘĆ KROKÓW JAK PODPIE*DOLIĆ WERSY I ZROBIĆ Z SIEBIE OFIARĘ

  1. PODPI*RDOL WERSY
  2. ZOSTAŃ PRZYŁAPANY NA PODPI*RDOLENIU WERSÓW
  3. NAZWIJ PODPI*DOLENIE WERSÓW OPRACOWANIEM UTWORU MUZYCZNEGO, Z KTÓREGO PODPI*DOLIŁEŚ WERSY
  4. NAZWIJ BRAK KONSULTACJI O PODPIE*DOLENIU WERSÓW Z AUTOREM NIEDOPATRZENIEM
  5. NAZWIJ LUDZI HEJTERAMI"

Tymczasem sama grupa Jauntix chłodzi nastroje. Na ich profilu przeczytamy:

"Kochani, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Możemy się różnić i spierać, ale należy pamiętać, że muzyka ma łączyć a nie dzielić! Wszelkie tematy załatwmy między sobą z Kalim i mamy nadzieję, że w tym przypadku uda nam się razem przekazać coś pozytywnego dla ludzi i cała sytuacja obróci się w coś dobrego. Nie prosiliśmy się o rozgłos ale wierzymy, że każde doświadczenie uczy nas czegoś nowego.

Sytuacja nie była dla nas przyjemnym doświadczeniem, ale doszliśmy do porozumienia po uznaniu naszej racji i przeprosinach. Kali był od początku sprawy pomocny, popełnił błąd i zobowiązał się naprawić go w należyty sposób.

Pamiętajcie, żeby podać ten post dalej, niech zespół Jauntix nie będzie zapomniany jak „Atlantyda”, która z dość absurdalnego przypadku zyskała nowe życie!

Specjalne podziękowania należą się Gosi Krajewskiej, autorce tekstu, bez której poczucia estetyki i kreatywności „Atlantyda” by w ogóle nie powstała."

Tagi: 

sztos
"Kali był od początku sprawy pomocny" - no pewnie, najbardziej pomocny był jak podjebał wersy i zapomniał o tym kogolwiek poinformować. To że po fakcie jak został złapany to stara się wyjść z tego twarzą nie zmienia tego że podjebał jak szmata tekst.
Patryk L.
Widać, że pozytywni ludzie, tylko dlatego temu złodziejowi kolejny raz się upiekło. Powinni normalnie założyć pozew jak on i wycofać albumy ze sprzedaży. Jak można w ogóle coś takiego robić? Typ nie ma wstydu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>