Patokalipsa szczerze o akcji Quebo, Penxie, Szpaku, Kartkym czy SBM

Patokalipsa na swoim Instagramie urządziła potężne i bezkompromisowe Q&A, w którym wypowiedziała się co myśli o wielu reprezentantach polskiej sceny. Odniosła się w tym do akcji promocyjnej Quebonafide i przejścia Penxa do Step Records, zopiniowała twórczość m.in. Żabsona, Okiego, Sentino czy Tedego oraz powrót Tomba. Grupa wyjaśniła też, jak wygląda ich sytuacja wydawnicza.

W serii pytań krakowska ekipa nie szczędziła propsów dla m.in. Bisza, Słonia, Dwóch Sławów, Pokahontaz, Okiego, czy Hashashins. Mimo różnych afer dobrze oceniła również twórczość Sentino, czy powrót Tomba, natomiast Tedego szanuje najbardziej za bezkompromisowość. Głośny powrót Quebonafide skwitowała krótkim komentarzem "ciężki rozpi*rdol", a domniemane pojawienie się "Płyty Roku 2" zanegowała, mówiąc, że nigdy nie pojawiło się nawet oficjalne info o niej.

Również oddali hołd Lehowi (wczoraj minął rok od nieszczęsliwego wypadku) oraz potępili wyrok jaki zapadł w sprawie Bonusa RPK.

W całym Q&A najbardziej oberwało się Żabsonowi, którego twórczość Pato określiła jako "cringe". Również niepochlebne opinie pojawiły się na temat Miuosha.

Odejście Penxa do Step Records, jak przynają członkowie grupy, na początku ich podzieliło i każdy miał inną opinię na ten temat, jednak koniec końców między raperami zachowane są dobre relacje.

Co do swoich własnych ruchów, Patokalipsa nie chce deklarować jakiś terminów, jednak zapowiada, że jeśli wejdą do studia to fani otrzymają materiał w ich stylu. Płyta zaczęła powstawać rok temu, jednak na ten moment pracę nie są dalej kontynuowane.

Poniżej w galerii znajdziecie screeny z zapisem Q&A

Galeria

Koniec rapu
to brzmi jak kastrokalpisa. żałuje ze zmarnowałem czas na czytanie tych ocenzurowanych wypowiedzi typu "czemu nie", "świat jest różnorodny". Musieliście to pisać z ripem na wakacjach... taka patokalipsa to jak 2115 gang. Kiedyś świeciliście nie świecąc przykładem teraz to co robicie zbieracie tylko pogardę.
twój stary
Ruchalem ci starego zanim to było modne
polski rap gówno
festiwal lizania się po chujach
matka
gwiazda wieczoru - twój ojciec
twojstary2
twoja stara to twój stary
ZENO
Rip przecież nie pisał odpowiedzi, z resztą i tak oni toczą pompę ze wszystkiego, więc nie wiem czy jest sens wyciągania taki rzeczy z insta..
Andy
PATO na propsie od 1410
andrzej pałys
''jakiś terminów''? jakiś?
Jebaćbor
Przykro to czytać.
Gniewosz
Kto o kim????? Ja pierdolę jakie newsy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>