Pop Smoke i Fivio Foreign na bicie Szamza - mamy numer

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-07-21 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pisaliśmy Wam niedawno o tym, że Szamz znajdzie się na wersji deluxe pośmiertnego albumu Pop Smoke'a - teraz za to możemy napisać już w formie dokonanej. Rozszerzona wersja "Shoot For The Stars, Aim For The Moon" trafiła do Sieci, a nasz rodak wyprodukował wspólny track Smoke'a z Fivio Foreignem, inną gorącą ksywką młodej nowojorskiej sceny!

Sitek oddaj flow fivio
Przykro patrzeć, nie było o tym albumie ani jednego newsa aż się okazało że jeden beat zrobił polak to są aż dwa bo taka podnieta. Beka. O quebo to walicie po 3 newsy o tym samym, działo się z tym ny drillem ostatnio to u was ani słowa tylko meet the woo 2 premiera była w formie newsa. Po drugie było krytykowane flockaveli był krytykowany chief keef a o czymś z pl to złego słowa nie powiecie nigdy. Taki nielubiany przez was album jak flockaveli, nawet nie wiecie ile patentów z niego ukradli te wacki co ich promujecie, wniosek że wy chyba nie słyszycie co wstawiacie. Po 3 w chuyu mam ten hot farmazon challenge ale z szacunku przesłuchałem zwrotkę Rycha i pana Mateusza . No i to był zły pomysł, skilli dużo nie słychać słychać za to zajawkę i nie jest wcale zła ta zwrotka ale jeden wers żałosny, coś tam coś tam ,,...a nie flexxin jak kodak" no i ja się pytam po co? Kodak zjada waszych wacków, nie usłyszy tego nawet i jak Ty tam słyszysz tylko flexxin to chyba mało słyszałeś co pewnie jest faktem bo mniej więcej wiem co Ci siedzi i zgaduje że kodaka nie słuchasz. Więc po co to? Przecież to śmieszne jest biorąc pod uwagę że nie macie odwagi nigdy powiedzieć nic złego o pl rapie. Czemu w miejsce kodaka nie wstawiłeś tam tedego? Bliżej pl jesteś to też by pasowało tylko pede mógł by usłyszeć i zareagować ot cała zagadka. To że jesteście pl portalem skupiacie się na pl bo by nie było wejść i portalu to ja wiem ale nachalne promowanie wacków przy tym krytykowanie usa to hipokryzja. Trap wam nie siedzi nie musi proste ale to co wstawiacie najczęściej to też trap tylko podrabiany więc beka z lekka. Flockaveli złe, polski wack na patęcie zayebanym z flockaveli ok. Bez spiny opinia pozdrawiam serdecznie.
Mateusz Natali

Polecałbym jedynie nie sprowadzać wszystkiego co piszemy do 1 osoby - nie my krytykowaliśmy i my chwaliliśmy tylko zawsze recenzja jest opinią danej osoby, mamy w redakcji bardzo różne gusta i słuchamy bardzo różnych rzeczy, tak samo zdarzało się nam wrzucać 2 recenzje tej samej płyty gdzie jedna była bardzo pozytywna a druga mocno negatywna. To że osoba x powie coś o jakiejś płycie nie znaczy że taka jest linia i nagle wszystko z danego nurtu będzie tak samo oceniane, nie jesteśmy partią polityczną ;) A mówiąc za siebie - mi się po prostu nie chce tracić czasu na pisanie o rzeczach, które mi się nie podobają, zdarza się to ale raczej rzadko, wolę polecić coś czym w danym czasie się jaram jak np wczoraj nowego Kyle'a. Co do Kodaka w tekście dlatego był tam on a nie ktoś inny że była to seria podwójnych, mógłbym wstawić tam równie dobrze różne inne osoby, wiadomo że 100% jego tekstów to nie flex ale nie powiesz chyba że u Kodaka go nie ma :) A że nie słucham go to racja, nie siedzi mi vibe a w ostatnich latach zniechęcają dodatkowo rzeczy które wygaduje w mediach. Ale do przewózkowych rapsów nie mam problemu, mam na półce m.in. całe dyskografie Weezy'ego czy Too $horta. Co do Waka Flocki to w okresie gdy wychodziło Flockaveli totalnie mi ono nie siadło i byłem mega 'na nie', przekonałem się do Flocki z czasem, poprzez dalsze nagrywki i wywiady i oczywiście nie odmówię temu albumowi dużego wpływu i znaczenia.

Sitek oddaj flow fivio
Chill, o to mi chodziło żeby wywołać dyskusję, z tym kodakiem wyłapałem że akurat tam do rymu pasowało, flex jest ale nie tylko, na początku typa nie trafiłem a teraz project baby 2 to dla mnie klasyk trapu z Florydy, za dyskografię Lil Wayne'a props, uwielbiam typa. Waka to właśnie zaczynałem od innych albumów a Flockaveli też nie specjalnie z 5 tracków z tego mi siedzi ale wpływu na scenę nie da się odmówić temu albumowi. Że różne osoby tam macie to wiem ale to właśnie Ty krytykowałeś sosę i wakę jeśli dobrze pamiętam. Ogólnie luz każdy ma swój gust że mnie trochę drażnią takie rzeczy to mój problem ale właśnie to widać, rzadko piszecie ostatnio o czymś z usaa jak już to bardziej takie klasyczne z lekka podziemne rzeczy i mi osobiście brakuje u was kogoś kto by się zajął czymś nowszym, nie koniecznie tym co ma fame akurat. Taki pop smoke np. mało piszecie a teraz wyszło z tym polskim beatem akurat, no i szkoda bo fajnie by było zobaczyć więcej takich rzeczy działo się ostatnio z tym Ny drill. Ogólnie moim zdaniem troszkę lipa że musicie klepać o tym co w pl popularne a na usa mało czasu wam zostaje a jak już to co wam pasuję no ale co poradzisz. I tak będę tu wbijał z sentymentu. Z bratem macie podobny gust, to co wstawiacie i tak na propsie ale nie da się zaprzeczyć że kiedyś większy przekrój styli był jeśli chodzi o usa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>