Były oficer LAPD: "Diddy opłacił gangsterów, by zastrzelili 2Paca i Suge Knighta"

Mija 20 lat od śmierci 2Paca a echa nadal nie milkną - dziś znów wróciły na nagłówki. Greg Kading, emerytowany oficer LAPD (policja Los Angeles), który dowodził oddziałem specjalnym prowadzącym dochodzenie w sprawie śmierci rapera poinformował publicznie, że w całej sprawie maczał palce Diddy!

Wg Kadinga Sean Combs zaoferował milion dolarów członkowi gangu crips Duane'owi Keithowi "Keffe D" Davisowi za to, by ten zabił Tupaca i jego managera Suge Knighta. Dodaje, że Shakura zastrzelił Orlando "Baby Lane" Anderson, po tym, gdy obaj wmieszali się w bójkę tej samej nocy. Dodaje, że Suge Knight zatrudnił członka gangu bloods Wardella "Pooch" Fouse'a żeby w odwecie zaatakował Notoriousa B.I.G. Twierdzi, że udało mu się uzyskać wiarygodne informacje od samego Keffe w zamian za uniknięcie oskarżeń w sprawie innych przestępstw.

Zdaniem oficera Diddy miał też powiedzieć w pokoju pełnym cripsów, że "dałby wszystko za głowy Paca i Suge'a". Kading twardo rzuca nazwiskami, mówiąc, że ma mocne dowody na ich poparcie. "Jeśli zostanę pozwany to nie będę chował głowy w piasek. Jestem bardzo, bardzo pewny tej sprawy i pewny dowodów. Mamy absolutną kropkę nad i w tej kwestii. Nie mam wątpliwości, że odkryliśmy prawdę i ją prezentujemy a morderstwa zostały wyjaśnione" - mówi.

YOLO
W SAMĄ PORE XD
foliarz
e tam bujda tupacka zabili illuminaci (zakon ilimunatów) wpiszcie na wikipedia
Lukki
Nagrał w końcu album Killuminati, za taki tytuł płyty tajne stowarzyszenie usunęło go ze Świata muzyki. Z innymi artystami było podobnie.
JD
W Killuminati chodzi o to zeby ludzie zaczeli zajmować sie prawdziwymi problemami a nie bzudrami jak "illuminati"
Lukki
O dziwo nie wierzył w ich istnienie ale choćby w filmie Zmartwychwstanie jest taka scena w której tłumaczy jak działa społeczeństwo w którym żył, że pozwolą ci poruszać się jak szczurowi w labiryncie dopóki nie zadajesz pytań, a jak tylko drążysz i żądasz odpowiedzi to ciach pojawia się pułapka. I tutaj się nie pomylił, a Ameryką sterują tajne stowarzyszenia masońskie które są obecne nawet na ich Uniwerkach. To są fakty a nie bzdury. I o dziwo zmarł zaraz przed premierą albumu o takim tytule. Dziwne co ?
asdfgs
tak ale Pac był ogólnie strasznie niewygodny dla rządu ze względu na poglądy i inspirację jaką był dla ludzi to była ogólnie bardzo ciekawa postać człowiek pełen przeciwieństw
Paweł Miedzielec

To P.Diddy też jest Illuminati? Albo inaczej - jest jeszcze ktoś na planecie ziemia kto nie jest Illuminati? :) 

Lukki
Zapytaj go to może ci odpowie. A na drugie pytanie, tak są ludzie, którzy są przez nich sterowani za pomocą systemu bankowego, mediów, polityki, i nie wiedzą nic o co kaman i dlaczego jest na Świecie tak jak jest, choćby teraz wpuszczanie celowe islamistów do Europy i rozwalenie chrześcijańskich wartości. Illuminati służą szatanowi, dlatego zawsze będą dążyć do odwróconego porządku Świata i odwróconych wartości. Rozjaśniłem twoje pytania ?
lax
odstaw lsd bo ci nie sluzy
Lukki
Nigdy nie brałem lsd i nie mam zamiaru. Co ty tam wiesz chłopaku, żeby się wciskać między wódkę a zakąskę.
lsd
to ja LSD to juz
fanfana
egipcjanie go zabili oni i kosmici
pryncypał
Krzysztof Rutkowski juz dawno rozwiazal ta sprawe a mocne dowody przedstawial w TVN
elo
a jak!
bountry mob
nie #pooch a #poochie btw zastrzelony w 2003
nutty blocc
Ale przecież w "Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac Murders" było to wszystko wyjaśnione dawno temu. Czemu dopiero teraz o tym piszecie?
Paweldd
Podaj konkrety? znalazłem ten film bez polskich napisów, więc nie pooglądam :/
biały
To jedziemy z tym koksem, czekam chwili postawienia zarzutów dla Pussy Diddiego.
gen
Ja slyszalem ,ze to Piasek zlecil zabicie tupaca!!
szymi
to tupac zabil diddyego matoły a illuminatow notorius. chuja wiecie a sapiecie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>