Szczecin

Szczecin

kategorie:
dodano: 2021-08-16 19:11 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

4 września 2021 na Łasztowni w Szczecinie odbędzie się niezwykłe hip-hopowe święto. Główną atrakcją będą oczywiście koncerty, a wystąpi topka polskiej sceny, czyli m.in. Bedoes, Kizo, Sarius, Kabe, Trill Pem i reprezentant właśnie portowego miasta Bonson! Obok nich na scenie znajdzie się rowniez reprezentant ostatniej ekipy Młodych Wilków Popkillera Chivas.

kategorie:
dodano: 2018-05-09 08:41 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Podziemny rap- serce Szczecina bije nieprzerwanie od ponad 20 lat, w rytmie portowego zgiełku. Dziś zawinięte w zapach czekolady, kebabów i pasztecika z lekką nutą paprykarzu. Miasto trzeciego największego cmentarza na kontynencie, jednego z najstarszych kin świata. Paryż północy, wzniesiony z gruzów przez pożogan z Podola, Wileńszczyzny i Polski centralnej. Miasto, z którym każdy zawsze się liczył. SNUZ, Wiele CT, Dj Twister, Projektanci, Uqad-Squad, ESSA, Mores RSH, Sprzymierzeni, Sobota, Matheo, Weber, Łona, Wini, Bonson, PMM, Specnaz, Projekt Nasłuch to jak byś dostał w ryj!

kategorie:
dodano: 2014-11-28 00:01 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

29 listopada Tede wraca po półtora rocznej przerwie do Szczecina! W ramach trasy klub_rolson raper z Warszawy zaprezentuje Wam utwory z hitowego "#kurt_rolson" i nie tylko. Na afterparty parkietem zabuja DJ Tuniziano!

Bilety w cenie 30 zł do kupienia w:

-Prosto Shop, ul. Jagielońska 22

-Salon Stoprocent Endorfina, ul.Krzywoustego 72

-Andegrand, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24/204

-Platinum, Deptak Bogusława 7

W dniu koncertu bilety będzie można nabyć za 35 zł. 

 

dodano: 2012-05-13 17:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 3)


18 maja w Szczecinie w ramach Juwenaliów odbędzie się coś, co z pewnością zainteresuje wszystkich okolicznych słuchaczy rapu. Podczas wydarzenia, które będzie prowadził Duże Pe, zaprezentuje się czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Powyżej jedna z video zapowiedzi, a poniżej m.in. "rozkład jazdy" wraz z line-up'em oraz zapowiedź PMM.