Płochu

Płochu

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-21 23:53 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Płochu - Impulsy ◾️ SBM Starter ◾️

SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych, muzycznych talentów. Akcja SBM Starter jest kontynuacją projektu SB Starter, dzięki któremu na szerokie wody wypłynęli White 2115 i Jan - rapowanie. "Impulsy" to pierwszy utwór Płocha w ramach akcji SBM Starter. Osiedlowe street video jest dziełem Dawida Iwaniuka z ekipy Flostudio, a o brzmienie zadbał Remi ze studia Akustika. 

kategorie:
dodano: 2018-05-09 08:41 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Podziemny rap- serce Szczecina bije nieprzerwanie od ponad 20 lat, w rytmie portowego zgiełku. Dziś zawinięte w zapach czekolady, kebabów i pasztecika z lekką nutą paprykarzu. Miasto trzeciego największego cmentarza na kontynencie, jednego z najstarszych kin świata. Paryż północy, wzniesiony z gruzów przez pożogan z Podola, Wileńszczyzny i Polski centralnej. Miasto, z którym każdy zawsze się liczył. SNUZ, Wiele CT, Dj Twister, Projektanci, Uqad-Squad, ESSA, Mores RSH, Sprzymierzeni, Sobota, Matheo, Weber, Łona, Wini, Bonson, PMM, Specnaz, Projekt Nasłuch to jak byś dostał w ryj!

video
dodano: 2018-03-19 20:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Płochu to obiecujący, szczeciński zawodnik, którego numery zostały bardzo dobrze odebrane w rodzimym podziemiu. Na swoim koncie ma wydane rok temu EP, od czasu którego prężnie zbiera materiał na nową płytę. Ostatni numer "Atrapy" został zdjęty z jego kanału, aby ponownie mógł pojawić się na kanale StoprocentTV. Czy taki ruch zapowiada dłuższą współpracę?. Nowy materiał Płocha dostępny będzie również na fizyku, o którym info ukaże się niebawem. Klip w rozwinięciu.