Rowdy Rebel

Rowdy Rebel

kategorie: USA, Świat, Hip-Hop/Rap, Premiery, R&B
dodano: 2022-07-17 20:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

No i mamy początek tygodnia. Po odespaniu festiwalowych wrażeń czas zatem na poszperanie w najważniejszych premierach minionych siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-07-17 16:14 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Rowdy'ego.

Stream:

 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-27 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Połączenie ciągle trzymającego ręke na pulsie weterana nowojorskiej sceny, czyli Jima Jonesa z współtworcą największej sensacji na wschodnim wybrzeżu, czyli Rowdym Rebelem okazało się zabójczą mieszanką. Ich wspólny utwór "Still Reppin Time" to świeży, uliczny banger, obok którego ciężko przejść obojętnie. Jego nazwa to follow up do popularnego utworu Jonesa sprzed 8 lat. Capo i Rowdy płyną po świetnym, klimatycznym bicie Automatik Beatza znanego z produkcji dla Fabolousa czy Lloyda Banksa. W samym video występuje również Bobby Shmurda.

dodano: 2014-09-06 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

O fenomenie Bobby'ego Shmurdy pisaliśmy już w jednym z ostatnich odcinków "Ot Tak" i od tamtego czasu jego "kariera" nie zwolniła tempa, a nawet je przyspieszyła. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że raper z Nowego Jorku wystąpi na albumie Game'a "Year Of The Wolf", a teraz swoją premierę ma mega remix hitowego "Hot Nigga". W nowej wersji utworu udział wzięli Fabolous, Chris Brown, Jadakiss, Yo Gotti, Busta Rhymes oraz lider ekipy Bobby'ego GS9, czyli Rowdy Rebel. Kto według was ma najlepszą zwrotkę? Remix "Hot Nigga" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

dodano: 2014-08-21 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

"Hot N*gga" Bobby'ego Shmurdy, które przybliżyliśmy wam w jednym z ostatnich odcinków naszej serii "Ot Tak", bije rekordy popularności i doczekało się już kilkunastu remixów takich graczy, jak French Montana, T.i., Juicy J, Problem, Gunplay czy nawet Lil Kim. Teraz zapowiedziany został oficjalny remix utworu, w którym wystąpią Chris Brown, Busta Rhymes, Jadakiss i jeszcze 3 innych graczy, którzy nie zostali ujawnieni. Tego możemy się spodziewać w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, natomiast teraz wyszedł oficjalny klip do innego utworu Shmurdy nabierającego coraz większą popularność. "Computers" nagrane wspólnie z Rowdy Rebelem, który jest też autorem "Shmoney Dance", można znaleźć na lipcowym oficjalnym mixtapie grupy GS9 pt. "Shmoney Shmurda (Shmixtape)". Klip zrealizowany w podobnym tonie do hitowych "Hot N*gga" oraz "Shmoney Dance" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.