PLK

PLK

video
dodano: 2021-11-23 16:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się kolejny teledysk zapowiadający wspólny album favsta i gibbsa „Hample". Tym razem producenci zabierają nas na mroczną przejażdżkę po wirtualnym świecie przypominającym grę komputerową.

W numerze „Tour de France" gościnnie pojawiają się Kabe i francuski raper PLK. W klimatycznym teledysku rzeczywistość zaciera się z tym, co wirtualne. Producencki duet po raz kolejny przenosi nas w świat szybkich samochodów, chwytliwych bitów i nocnego życia.

Tagi:
dodano: 2021-11-13 17:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 0)

Nowy album czyli wyczekiwana kontynuacja "Enna Boost" od PLK jest już dostępna!

Francuski raper z polskimi korzeniami PLK dostarczył nam zapowiadaną od miesiąca reedycję swojego ostatniego podwójnie platynowego albumu "Enna".

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-23 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

QueQuality przeprosiło wczoraj za opóźnienie z płytą "hample" favsta i Gibbsa, równocześnie ogłaszając mocne collabo czyhające za rogiem. W kolejnym singlu usłyszymy PLK i Kabe!

Tagi:
kategorie: Świat, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-24 19:00 przez: Tymek Kaliciński (komentarze: 6)

Audycja Francuski Łącznik powraca w formie podcastu. Tymek Kaliciński z portalu RapFrancuski.pl zabierze Was w świat francuskiego rapu - mając coś zarówno dla fanów klasyki jak najgorętszych nowości.

kategorie: Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-17 12:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wszelkie przewidywania dotyczące nowego albumu PLK “Enna” okazały się prawdziwe. Po bardzo dobrze przyjętym pierwszym singlu “C’est mort”, a także po bijącym rekordy popularności duecie z Niska, zaledwie po 14 dniach album pokrył się złotem!

Tagi:
kategorie: Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-15 20:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po sukcesie debiutanckiego albumu "Polak", a takze mixtape'u "Mental" (obydwa krążki pokryły sie platyną) PLK zbiera się do premiery trzeciego krążka - teraz ruszyła jego polska przedsprzedaż!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-08-15 14:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowy album PLK, francuskiego rapera o polskich korzeniach, z miejsca wzbudzil zainteresowanie sluchaczy. Po znakomicie przyjetym debiucie POLAK, ktory we Francji rozszedl sie w ponad 100 tysiacach egzemplarzy (platynowa plyta), i kolejnym mixtape, ktory powtorzyl sukces pierwszego albumu, przyszedl czas na Enna. Na albumie znajdzie sie 18 utworow, wsrod nich m.in. C'est Mort, ktory osiagnal ponad 10milionow streamow, a takze featuringi m.in. NISKA, HAMZA, RIM'K oraz HEUSS L'ENFOIRE.

Tagi:
video
dodano: 2020-07-20 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W przypadku PLK stwierdzenie "Polak potrafi" nabiera zupełnie innego znaczenia. Po znakomicie przyjętym debiutanckim albumie "Polak" (ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy we Francji, platynowa płyta), młody raper polskiego pochodzenia rozpoczyna promocję nadchodzacego albumu.

Dotychczasowa muzyczna droga PLK układa się znakomicie: złote single, platynowe płyty, miliony odtworzeń teledysków w serwisie YouTube. "C'est mort" wpisuje się w ten schemat idealnie - przekroczył już milionową granicę zarówno na YT jak na Spotify.

Tagi:
dodano: 2020-05-07 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tempo nowych Hot16Challenge2 nie maleje - dziś dostajemy "coś dla każdego". Fani klasycznego rapu znajdą 16-tki od Peji, Gurala, Numer Raza czy Kafara. Fani nowej szkoły - od ZetHy, Szymi Szymsa czy Silesa. Fani eksperymentów w obrębie cyklu i nawijek 'nieraperów' - mocne wjazdy Deemza czy Koozy. Do tego Dwa Sławy, Zeus, ale także Rafał Brzozowski i Sebastian Fabijański. Łapcie!

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-10 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mazury Hip-Hop Festiwal sięga po zagraniczne posiłki - do line-upu dołączył bowiem francuski raper polskiego pochodzenia – PLK. Po raz pierwszy w historii pojawi się na jednej scenie i jednego dnia z Paluchem i Szpakiem, reprezentantami B.O.R. . Festiwal tradycyjnie odbędzie się w giżyckiej Twierdzy Boyen, w dniach 17-20 lipca 2019.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-08 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PLK dumnie zaznacza swoje polskie korzenie na francuskiej scenie - wydany niedawno album "Polak" (wsparty featuringiem Palucha) pokrył się już we Francji Złotem, a teraz polsko-francuski raper opowiedział krótko o swoich polskich korzeniach, wrażeniach co do naszej sceny, zdradził też jak doszło do nagrywki z Paluchem...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-19 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PLK - Hier feat. SCH (Clip Officiel)

Francuski raper z polskimi korzeniami kontynuuje promocję swojego albumu "Polak". Tym razem PLK zaprezentował teledysk do numeru „Hier” z udziałem SCH.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-12 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wygląda na to, że współpraca francusko-polskiego rapera PLK z obozem B.O.R. układa się coraz lepiej. Najpierw Paluch pojawił się na albumie PLK oraz dał razem z nim mocarne show we francuskim radio, potem autor płyty "Polak" zagościł na "Czerwonym Dywanie" a teraz spotkał się w studio z ekipą Young Veterans współtworzoną przez Chrisa Carsona!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-21 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam o francuskim raperze PLK, który dumny z polskich korzeni mocno je eksponuje. Dopiero co ukazał się jego album "Polak", gdzie gościnnie pojawił się m.in. Paluch (widzieliście już mocarny wjazd duetu do francuskiego radio?). Teraz za to PLK opublikował klip do tytułowego numeru z albumu - klip nagrany w Polsce, m.in. na Polish Hip-Hop Festivalu i Questivalu.

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-10-09 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Uwielbiam oglądać amerykańskie czy brytyjskie wizyty raperów w radio - masa tam naturalnej energii, zajawy, niejednokrotnie świetnego freestyle'u i to często ze strony osób, po których byśmy się tego nie spodziewali (przypomnijmy nasz artykuł 5 Fingers Of Death czyli freestyle'owe wejścia gwiazd, które musisz znać). Podobny vibe udało się uzyskać przy zderzeniu polsko-francuskim - mający polskie korzenie raper PLK zaprosił na swój nowy album Palucha, zaprosił go też do francuskiego radia, gdzie w klasycznej audycji Planete Rap w SkyrockFM obaj wykonali track na żywo.

Tagi:

Strony