NF

NF

kategorie:
dodano: 2019-08-17 18:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

NF wydaje się działać na uboczu sceny, ale kolejny raz potwierdza, że jego zbudowany oddolnie fanbase jest ogromny - drugi kolejny album wprowadził bowiem na szczyt notowań sprzedaży, tym razem wyprzedzając mocno hype'owany krążek Chance'a.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2018-04-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

"Gdy włączamy jego numery pierwsze skojarzenia to Eminem czy MGK - mocno emocjonalny, energiczny rap, pełen osobistych refleksji i ostrego rozpędzonego flow. Nie brak też w jego twórczości mrocznych stron, jednak dominuje nadzieja i pozytywne nastawienie do codziennej życiowej walki w oparciu o wyznawane wartości." - pisaliśmy o NF'ie na jesieni. A już w środę zobaczymy go w Warszawie! Mamy dla Was 3 podwójne wejściówki na to wydarzenie - wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-04-10 00:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Pamiętacie jak pisaliśmy Wam, że ni stąd ni zowąd NF wywołał ogromne zamieszanie wspinając się na sam szczyt Billboardu i dystansując m.in. debiut Lil Pumpa? No to poza tą informacją przypominamy też inną ważną - utalentowany raper już za tydzień pojawi się w Warszawie!

Tagi:
dodano: 2017-12-04 12:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dopiero co pisaliśmy Wam o sensacyjnym wjeździe NF'a na sam szczyt amerykańskich list sprzedaży, a Wy jego "Perception" umieściliście w czołówce październikowych premier. Teraz mamy dobre wieści - Nathan Feuerstein w przyszłym roku zawita do Polski!

Tagi:
video
dodano: 2017-11-10 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

NF podtrzymuje duże zainteresowanie swoją twórczością, publikując klip do świetnego "Let You Down". Emocjonalny utwór pochodzi z albumu "Perception", który zadebiutował na pierwszym miejscu top-listy Billboardu (55 tysięcy sprzedanych kopii fizycznych płyty w pierwszym tygodniu). 26-latek skupia się w numerze na swoich relacjach z ojcem, a przy okazji fani mogą usłyszeć, jak NF potrafi łączyć rap ze śpiewem.

Tagi:
dodano: 2017-11-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Amerykańskie serwisy muzyczne wydają się trzymać rękę na pulsie przez 24 godziny na dobę, z każdego taśmowego one hit wondera błyskawicznie robiąc „prawdopodobnie kolejną wielką gwiazdę” i poświęcając miejsce na łamach, gdy tylko ktoś zacznie osiągać pierwszą popularność. Równocześnie potrafią rozjechać się z finalnymi wynikami zainteresowania, niczym sondażownie czy media polityczne, zaszokowane wynikami kandydatów spoza głównego nurtu. Nie inaczej było z NF’em, który ni stąd ni zowąd zasiadł na samym szczycie Billboardu, dystansując wyhajpowanego do granic możliwości Lil Pumpa i dołączając do takich postaci jak Drake, Jay Z czy Kendrick Lamar. I podobnie jak w przypadku wyników wyborów pozostaje zapytać jedynie - jak mogło do tego dojść i w jaki sposób te idealnie prognozujące nastroje media nagle zobaczyły na 1 miejscu Billboardu postać, o której często nic nie wiedziały?

Tagi:
dodano: 2017-11-04 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Natłok wydarzeń i informacji w muzyce jest obecnie taki, że odłączenie się na kilka dni łatwo skutkować może przegapieniem wielu gorących tematów. Postanowiliśmy więc wystartować z małym podsumowaniem danego miesiąca na Popkillerze. Na początku każdego miesiąca będziemy przypominać Wam tu te newsy i single/teledyski, które spotkały się z najgorętszym odzewem na naszych łamach i które przeczytało lub zobaczyło najwięcej popkillerowych czytelników. Oto co działo się w październiku!

dodano: 2017-11-03 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

kategorie:
dodano: 2017-10-17 17:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kim jest NF? To 26-letni biały MC z Michigan, raper, muzyk i wokalista mocno eksponujący w tekstach chrześcijańskie wartości (jako jedną ze swoich największych aktualnie inspiracji wskazuje go m.in. nasz Młody Wilk Anatom). Warto zauważyć, że to drugi w ciągu kilku tygodni strzał do top 10 Billboardu ze strony tzw. rapu chrześcijańskiego - dopiero co na miejscu 9 pojawił się Lecrae ze świetnym "All Things Work Together".

"Perception" to trzeci krążek NF'a, wydany nakładem Capitol Christian Music Group i NF Real Music LLC i kolejny konsekwentny krok naprzód w karierze Nathana Feuersteina. Gdy włączamy jego numery pierwsze skojarzenia to Eminem czy MGK - mocno emocjonalny, energiczny rap, pełen osobistych refleksji i ostrego rozpędzonego flow. Nie brak też w jego twórczości mrocznych stron, jednak dominuje nadzieja i pozytywne nastawienie do codziennej życiowej walki w oparciu o wyznawane wartości.

Tagi:
dodano: 2017-10-17 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

To absolutna sensacja na listach sprzedaży w USA. Większość do najmocniejszego debiutu typowała kontrowersyjnego Lil Pumpa, tymczasem zza jego pleców wyskoczył reprezentant skrajnie innej części sceny, z buta ładując się na 1 miejsca sprzedaży w USA i dołączając do Jaya Z, Kendricka czy Drake'a, którzy w tym roku startowali w ten sam sposób.

Tagi: