Looptroop

Looptroop

dodano: 2020-05-15 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Za nami kolejny dzień pełen muzycznych sentymentów - swoje zwrotki w ramach Hot16Challenge2 zaprezentowali m.in. Jotuze z Grammatika, Koma z PWRD, Kaiteu, Emazet z Szybkiego Szmalu czy Mati z Sumy Styli. Stylowo i z pazurem wjechał Tomson z Afromental, zaszalał Gospel, dostaliśmy też piękny strzał ze Szwecji, bo wyzwanie podjął jeden z najważniejszych raperów w historii europejskiej sceny - frontman Looptroop, Promoe! Swoją zwrotkę opublikował na FB story i Instastory, jest ona dostępna jeszcze przez kilkanaście godzin. Do zabawy dołączyli też prof. Jerzy Bralczyk, Beata Kozidrak czy Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-14 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Prowadzenie wywiadów, to jeden z dziennikarskich przywilejów, które bardzo sobie u nas cenimy. Fajnie było pogadać z Kwelim, Smif-N-Wessun albo z AZ. Świat za sprawą internetu zaczyna się kurczyć, a to co wydawało się nieosiągalne materializuje się coraz bliżej każdego z nas. Zaprzyjaźniony portal Kollabo.pl od jakiegoś czasu prowadzi czaty z artystami, z którymi może porozmawiać, zadać pytanie, posłuchać co mają do powiedzenia. Obsada na nadchodzące spotkania będzie z pewnością mega interesująca dla fanów rapu. Zarówno polskiego jak i anglojęzycznego.

recenzja
dodano: 2011-08-16 15:00 przez: Dawid Bartkowski (komentarze: 3)
W bardzo szybkim czasie europejski hip-hop pod względem poziomu zacząć doganiać ten ze Stanów Zjednoczonych. Przodownictwo w tym całym "procesie" objęła Francja, w głównej mierze dzięki imigrantom z afrykańskich krajów.

Zaraz za nią plasowały się Niemcy wraz z Wielką Brytanią. Rodzynkiem są tutaj Szwedzi ze znakomitym Looptroop - prawdopodobnie najlepszym składem z Europy...