Living Legends

Living Legends

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-06-16 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Murs to raper z jedną z najciekawszych muzycznie karier na zachodnim wybrzeżu Stanów. Nagrywał u boku Living Legends, Atmosphere, 9th Wondera. Jego płyty ukazywały się w legendarnym Def Jux czy Strange Music Tech N9ne'a. Teraz jednak kalifornijski MC postanowił zawiesić mikrofon na kołku. Zapowiedział ten ruch wraz z premierą nowego singla "The Beginning Of The End".

video
dodano: 2019-11-29 08:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Bądź Miły!!! Wybraliśmy się na Venice Beach jako artyści uliczni. Każdy, kto wrzucił nam dolara, dostał w zamian 20!!! Jak MIŁE jest to?! Prawie tak "nice" jak Brady Watt na basie i The Grouch na mikrofonie! Mf'er Be Nice, kliknijcie w link i zobaczcie jak ludzie reagują na przypadkowe miłe gesty aka darmowe $  #theeshandz - pisze kalifornijski weteran Murs o najnowszym klipie "Be Nice" promującym jego świeżutki album z innym członkiem Living Legends, The Grouchem pod kryptonimem Thees Handz. Coś pięknego!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-06-16 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 4)


Powyższy klip został nakręcony do kawałka, w którym po raz pierwszy od czterech lat cała ósemka z kolektywu Living Legends stanęła razem za mikrofonem w jednym numerze. Wszyscy, czyli: Eligh, Sunspot Jonz, Luckiam.PSC, Grouch (który kilka dni temu powiadomił fanów, że opuszcza szeregi L.L.), Murs, Scarub, Bicasso oraz Aesop Rock, sprawiają że każdy fan LL chciałby usłyszeć od nich coś więcej. Produkcja- Eligh.