Busta Rhymes wrócił z 10. solowym albumem! (premiery tygodnia)

Jest poniedziałek, więc to dobry czas na przypomnienie najważniejszych premier minionego tygodnia. Jedziemy!

Zaczynamy od mocnego uderzenia, bo swój 10. album w karierze wydał Busta Rhymes - raper nie wlicza do grona oficjalnych albumów wydanego w 2012 tylko cyfrowo "Year of the Dragon". Za produkcję wykonawczą "BLOCKBUSTA" odpowiadają Pharrell Williams, Timbaland i Swizz Beatz. Swizz podał tę informację w poście na Instagramie, w którym w samych superlatywach wypowiadał się o karierze Busty. "Kopie tyłki od czasu Leaders Of The New School. Jest 2023, a mój brat ma nowe kontrakty i nową muzykę, która wychodzi. Chcę powiedzieć, że doceniam mojego brata Busta Rhymesa za długowieczność, za jego charakterystyczny styl, głos. Życzę każdemu długiej kariery, takiej jaką ma Busta. Z nim nie ma żartów. Czekajcie na nową muzykę, którą ten człowiek ma. Album, którego producentami wykonawczymi są Swizz Beatz, Timbaland i Pharrell. Pomyślcie, jak to będzie brzmieć."

Pod postem w komentarzach odezwał się sam Busta Rhymes, potwierdzając info o płycie. "No to chyba już czas. Wypuściłeś gina z butelki, królu. Doceniam cię ponad wszystko. Lata naszej przyjaźni nie mogą być opisane w słowach. Poczekaj, jak oni usłyszą, jak tym albumem zmienimy kulturę. Produkcja wykonawcza - ty, Timbaland, Pharrell i ja. To jest niesamowity proces, tworzyć go z wami, a w najbliższej przyszłości nie zatrzymujemy się. Tak to zostawię. Mnóstwo miłości, królu" - napisał. Co jeszcze ukazało się w zeszłym tygodniu?

Nowe rzeczy wydali między innymi wracający po 15 latach Living Legends ("The Return"), Fetty Wap ("King Zoo"), Kamaiyah ("Another Summer Night"), J. Stone ("The Definition of Success"), Dame D.O.L.L.A ("Don D.O.L.L.A. Life Lately Edition"), CJ Fly & Stoic ("Piranha"), Towkio ("Community Service 3!!!") i Philthy Rich ("King Of Oakland"). Wszystkie okładki i tracklisty do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Wcześniejsze odcinki cotygodniowych raportów płytowych premier

Linki do poszczególnych nowości:

Busta Rhymes "BLOCKBUSTA"

Living Legends "The Return"

Fetty Wap "King Zoo"

Kamaiyah "Another Summer Night"

J. Stone "The Definition of Success"

Dame D.O.L.L.A "Don D.O.L.L.A. Life Lately Edition"

CJ Fly & Stoic "Piranha"

Towkio "Community Service 3!!!"

Philthy Rich "King of Oakland"

90s_to_boomer
Busta na propsie
90'
No już myślałem że o nowym albumie Living Legends nie napisze autor A tu proszę jest mała wzmianka o tym, jeżeli chodzi o ww wymienione albumy to Busta Rhymes Living Legends J Stone CJ Fly & Stoic(chociaż wiem kto to ten CJ Fly jest z grupy Pro Era ale jakoś nie miałem nigdy okazji ich przesłuchać)Philthy Rich ten to dopiero jest zajebisty od 2008r. wydał tyle materiału swego co jego ziomek J.Stalin też z Oakland też tyle tego jest no i jeszcze na ostatnie nowe dwa albumy Abstract Rude'a rapera który ma współpracę z Living Legends i nie tylko to jest z czerwca album Making Indie Traxx: Dusty Pointer Fingers i z końca października Making Indie Traxx: Dirty Pea Pods zajebiste albumy przynajmniej dla mnie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>