Kraków Live Festival

Kraków Live Festival

wydarzenie
dodano: 2022-08-24 19:25 przez: Redakcja (komentarze: 7)

Za nami jeden z ostatnich dużych festiwali tego lata - Kraków Live organizowany przez Alter Art. W tym roku zobaczyć mogliśmy tam sporą reprezentację sceny rapowej, na czele z Future'em, który odwiedził Polskę po raz pierwszy. Sprawdźcie nasze zdjęcia z piątkowych koncertów, gdzie oprócz gwiazdy z Atlanty udało nam się uchwycić Taco Hemingwaya oraz OKIego.

dodano: 2022-08-18 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Festiwalowe lato trwa w najlepsze, a jutro w Krakowie pojawi się jedna z najważniejszych postaci ostatniej dekady - wychowanek Dungeon Family i kreator autorskiego stylu prosto z Atlanty, Future! Jedni go kochają, inni nie cierpią, ale przez ostatnie 10 lat ani na chwilę nie wypadł z czołówki mainstreamu.

wydarzenie
dodano: 2019-08-22 07:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miniony weekend obfitował w hip-hopowe wrażenia. Część popkillerowej reprezentacji udała się do Hradec Kralove na Hip Hop Kemp (przeprowadziliśmy aż 13 wywiadów!), część natomiast do Krakowa, gdzie mocne uderzenie serwował Kraków Live Festival - zobaczyć można było tam Post Malone'a, Macklemore'a, Ski Mask The Slump Goda czy Masego. Sprawdźcie fotorelację!

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-18 13:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jesteśmy w środku festiwalowego sezonu, za nami Open'er, przed nami za to jeszcze jeden festiwal spod skrzydła Alter Artu - tu też nie zabraknie mocnych rapowych strzałów.

kategorie: USA, Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-28 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Do lata jeszcze daleko, ale Kraków Live Festival atakuje nas mocnym uderzeniem. Pierwszym headlinerem KLF będzie w tym roku Post Malone, autor jednego z najgłośniejszych albumów 2018 "beerbongs & bentleys"! Festiwal już w sierpniu, czekamy na kolejne ogłoszenia.

dodano: 2018-09-07 19:30 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Letni sezon festiwalowy zbliża się już do końca - czemu by więc nie przypomnieć sobie najpiękniejszych jego chwil? W połowie sierpnia w ramach festiwalu Kraków Live, na dwóch scenach parku Muzeum Lotnictwa Polskiego przez dwa dni niesamowite show dały takie sławy jak Kendrick Lamar, A$AP Rocky, wariaci z Die Antwoord - a także nasi MC's Jan-rapowanie i Sokół (w towarzystwie Zipery, Rasa i Marysi Starosty). Zobaczcie, co sie działo na festiwalu - w obiektywie Dagmary Szewczuk (zdjęcia 22-49) i Young Sandiego (zdjęcia 1-21)! 

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"A$AP Rocky sobotnim headlinerem Kraków Live Music Festival 2018! Artysta przylatuje specjalnie do Europy, by 18 sierpnia wystąpić w Krakowie!" - piszą organizatorzy, sprawiając że sierpniowy festiwal zaczyna wyglądać naprawdę wybornie. Nie znamy wprawdzie jeszcze wielu artystów, ale sam fakt obecności Kendricka i Rocky'ego gwarantuje mocne uderzenie...

dodano: 2018-02-01 14:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Trudno w 2018 roku o bardziej oczekiwany koncert! Kendrick Lamar, świeżo upieczony zdobywca 5 nagród Grammy, autor najlepiej ocenianej płyty 2017 roku i aktualnie najbardziej wpływowy światowy muzyk jest pierwszym headlinerem Kraków Live Festival 2018! Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na Terenie Muzeum Lotnictwa!

wydarzenie
dodano: 2017-08-20 22:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"W ch*j największa frekwencja na nim, na nikim tu nie było tylu ludzi!" - stwierdził z uznaniem jeden z ochroniarzy w rozmowie z kolegą po fachu chwilę po występie Wiza na Kraków Live Festival. Trzeba przyznać - Khalifa ma w Polsce ogromny fanbase, a odzew na jego występy zawsze jest fenomenalny. Zresztą nie tylko w Polsce - patrząc na przykładowy miernik ilości fanów na FB to Wiz ma ich na swoim fanpage'u tylu, co dwie inne mainstreamowe gwiazdy w podobnym wieku, Drake i J. Cole... razem wzięci. Nie ma co, robi wrażenie.

Trzecia wizyta Wiza na polskiej ziemi i po dwóch openerowych występach pora na Kraków Live Festival. A ta noc była długa i wcale nie miała skończyć się dla Khalify i jego fanów na terenie festiwalu... Ale po kolei.

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-26 21:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejne mocne uderzenie w wakacyjnym harmonogramie koncertów. Na tegorocznym Kraków Live Music Festivalu wystąpi Wiz Khalifa a dziś dowiedzieliśmy się, że również Travis Scott!

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-12 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Fani rapu z pewnością wyczekują już tegorocznego Kraków Live Music Festivalu z uwagi na występ Wiza Khalify. W Krakowie zobaczymy jednak też mocnych gości z lokalnej sceny!

kategorie: Festiwale, Koncerty, News
dodano: 2017-04-13 17:48 przez: Kacper Szymański (komentarze: 4)

Nie tylko Openerowicze dostali dzisiaj potężny ładunek nowych artystów. Także osoby wybierające się na Live Music Festival w Krakowie nie powinny mieć powodów do narzekań. Po ogłoszeniu headlinera, którym w tym roku będzie Lana Del Rey, organizatorzy poinformowali, że tego samego dnia na głównej scenie wystąpi Wiz Khalifa!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2015-08-12 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Reebok Classic w grudniu 2014 rozpoczął współpracę z Kendrickiem Lamarem. Artysta został ambasadorem modelu Ventilator (but zaprojektowany specjalnie dla biegaczy, miał swoją premierę w 1990 roku. Błyskawicznie odniósł sukces w środowisku sportowców, zaraz potem przenikając do świata miejskiej mody. W rezultacie Reebok Ventilator stał się jednym z najsłynniejszych modeli w dotychczasowej historii sneakerów. Charakterystycznym, innowacyjnym elementem Ventilatorów są wykonane z meshu panele, które umożliwiają skuteczną cyrkulację powietrza wewnątrz buta).

W lipcu 2015 na rynku pojawił się specjalny model zaprojektowany przez samego Lamara (przeczytaj o szczegółach) - w Polsce wyprzedał się w mniej niż pół godziny. 21 sierpnia Kendrick wystąpi na Live Music Festivalu w Krakowie a z tej okazji wspólnie z Reebokiem mamy dla Was do wygrania najważniejszy model tego sezonu - Ventialator ST (kolor czarny lub białe, ew. damskie śliwkowe). Co należy zrobić żeby wejść w posiadanie nowiutkich butów?