Johnny

Johnny

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-05-15 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

"Olimpu Muzyczna Plejada... Wilanów"! Pierwszy zespół wydający pod szyldem Asfalt Records, duet skonektowany w Warszawie w stopniu najwyższym, mistrzowie luzu i zrelaksowanej zabawy. Jano z OMP planuje na jesieni wrócić z nowym krążkiem zatytułowanym "Nowy Wilanów", a jako zapowiedź kilka dni temu umieścił na YT nowy teledysk do numeru zatytułowanego "Idę". Niestety, 013 to już nie 98. Bit wyprodukował niejaki Johnny, video autorstwa Poka Film.

Tagi:
recenzja
dodano: 2012-09-16 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 18)

"Me Against The World". Niewątpliwy Klasyk przez duże K i album, który stawiam na równi z "Illmatic" i "Reasonable Doubt". Top 5 moich ulubionych płyt i krążek, który chyba nigdy mi się nie znudzi…

Pamiętam jak jeszcze jako małolat zostałem zachęcony przez pewnego kolekcjonera i kupiłem piracką wersję tej płyty na pamiętnym Stadionie Dziesięciolecia. Okładka kserowana w domu i nagrana na kompie cd-r wątpliwej jakości… Nie minęło wiele czasu, jak zaopatrzyłem się w oryginał. Tak zaczęła się moja przygoda z najlepszym według mnie albumem, jaki w ciągu swojej krótkiej, lecz intensywnej kariery stworzył Tupac Amaru Shakur.