Furman

Furman

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-22 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

S!EMANKO prezentuje pierwszy w karierze Furmana teledysk, który został zrealizowany do utworu "Czempion" i promuje mixtape warszawskiego rapera "Mr Poland Show". Video zrealizowane przez koszalińską ekipę ZGF możecie sprawdzić poniżej.

Tagi:
dodano: 2016-01-27 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj mamy dla was dawkę luźnych numerów od Afrojaxa, JNRa, TMK aka Piekielnego, Żyto czy BZNa, a także m.in. video live set w wykonaniu Goldena znanego z duetu producenckiego Złote Twarze.

dodano: 2015-12-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.

dodano: 2015-08-05 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Koło Fortuny" to efekt kilkumiesięcznej pracy Blinsa i Furmana, reprezentantów Sosnowca i Będzina, którzy swoje dzieło zapowiadają jako "pełnokrwisty raport z polskiego podwórka, przygotowany przez dwie całkowicie różniące się od siebie osobowości i podany na klasycznie jak również nowocześnie brzmiących beatach." Okładka jest dziełem GroArt, a miks i mastering zrealizował Puzzel. Jedynymi gośćmi, którzy wokalnie wspierają gospodarzy są Cok i Styk. Producenci to: Cok, Fleczer, LuckyLoop, Pawko, Poszwixxx i TDK. Z kolei o wszystkie cuty zadbał DJ Monk. Płycie towarzyszy teledysk - fabularyzowana opowieść o rozgrywce na śmierć i życie. Materiał dostępny jest do odsłuchu, można go także pobrać za darmo.

Tagi: