Krótki Strzał #47: Legendarny Afrojax, JNR, Golden ZłoteTwarze, Żyto, TMK aka Piekielny...

Dzisiaj mamy dla was dawkę luźnych numerów od Afrojaxa, JNRa, TMK aka Piekielnego, Żyto czy BZNa, a także m.in. video live set w wykonaniu Goldena znanego z duetu producenckiego Złote Twarze.

"To nie jest singiel i niczego nie promuje. Żadnych sampli, samo życie, gitary i klawisze, a w refrenie cytat z Aleksandra Fredry" - nowy numer od Afrojaxa!

Pierwszy track zwiastujący pierwsze solo SPR'a ze składu Synowie Rapu. Utwór jest kierowany do córki autora, a video to klip kompilacyjny powstały z prywatnych materiałów, na których zarejestrowano momenty związane z narodzinami adresatki utworu oraz jej dotychczasowego życia.

TMK Piekielny, przy współpracy z UrbanRecTV, przedstawia luźny numer pt. "Jestem Tylko Tłem". Za produkcję utworu odpowiada WRG Beats, a mash-up wykonał Michał "Reyn" Kubik.

S!EMANKO prezentuje trzeci utwór z mixtape'u Furmana 'Mr Poland Show'. Tym razem udostępniony został kawałek zatytułowany 'Slowmotion'.

Spontaniczny, noworoczny numer reprezentanta Superlativez BZNa.

Kolejny z serii starych numerów od Żyto. Jak sam mówi - nagrany w 2011, ale po pięciu latach nawet bardziej aktualny.

Karwan gościnnie u Szamza.

Minutowy spontan od JNRa.

Independent Live Acts to niezależny projekt skupiający się na odkrywaniu undergroundowych artystów i rejestrowaniu ich live setów w formie video, w miejscach codziennej infrastruktury. W pierwszym odcinku cyklu wystapił Golden (Złote Twarze).

Numer z płyty Arow/Babek "Nowy Świat". Gościnnie Mada z Zetenwupe.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>