Full Circle

Full Circle

dodano: 2015-02-21 16:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Na twórczość Full Circle trafiłem przypadkiem, natykając się gdzieś w zakamarkach internetu na czarno-biały teledysk do ich niedawnego singla "Raw Feelin'". Momentalnie przenoszący słuchacza do złotych lat 90. track od razu zrobił dobre wrażenie, ale nie powalił mnie na kolana. Ileż to bowiem powstaje inspirowanych latami 90., czy też ślepo kserujących tamto brzmienie projektów, które nie wnoszą do hip-hopu nic nowego?

Przecież trzeba iść do przodu, trzeba się rozwijać, nie żyjemy już w czasach, gdy jeden MJ zdobywał tytuły mistrzowskie w ramach chicagowskich Byków, a drugi MJ zachwycał świat kolejnymi wysokobudżetowymi teledyskami i tanecznym krokiem podbijał listy przebojów... No taaaak, niby tak, ale jednak postanowiłem odpalić resztę najnowszego projektu duetu z Toronto... I zaskoczyło. A nawet bardzo. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-19 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Po trzech latach, jakie minęły od odejścia Bishop Lamonta z Aftermath, rapowy światek ciągle wygląda jego debiutanckiego albumu. Data premiery "The Reformation" jest nadal nieznana, ale raper co jakiś czas puszcza w obieg nowe numery, mające podtrzymywać zainteresowanie twórczością rapera z Carson. Skutek jest różny, ale najnowszy utwór artysty pt. "Full Circle" powinien wywołać spory hype - chociażby z uwagi na producenta kawałka, a jest nim sam Mel-Man!