Bishop Lamont "Full Circle" (Produced by Mel-Man) - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-19 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Po trzech latach, jakie minęły od odejścia Bishop Lamonta z Aftermath, rapowy światek ciągle wygląda jego debiutanckiego albumu. Data premiery "The Reformation" jest nadal nieznana, ale raper co jakiś czas puszcza w obieg nowe numery, mające podtrzymywać zainteresowanie twórczością rapera z Carson. Skutek jest różny, ale najnowszy utwór artysty pt. "Full Circle" powinien wywołać spory hype - chociażby z uwagi na producenta kawałka, a jest nim sam Mel-Man!

Jeśli młodszym słuchaczom nic ta ksywka nie mówi, to proponuję sięgnąć po klasyczne rapowe majstersztyki jak "2001" Dr. Dre czy "The Marshal Mathers LP" Eminema i zobaczyć w rozkładówce, kto jest odpowiedzialny za produkcję tych krążków.

Poniżej prezentuję wam również drugi premierowy kawałek, promujący świeżo wypuszczony mixtape "DJ Beanz Presents: Reigning Real Vol. 8 - The Ignorance And Real Hip-Hop Edition", hostowany przez Lamonta. Wyprodukowane przez 5th Legend "Dungeons & Dragons", w którym udziela się gościnnie Chevy Jones, to refleksyjna opowieść o wzlotach i upadkach Bishopa zarówno w przemyśle muzycznym, jaki i życiu codziennym... check it out y'all!

Frenbon
Battlecat i Mel-Man to moi dwaj ulubieni producenci z tamtego okresu, znaczy się końcówka lat '90 i początek '00
romson tha don
tylko ubolewac nad tym ze mel-man i hitman nie zrobili razem płyty
132
Mel-Man jest jeszcze w Aftermath ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>