Cash Money Records

Cash Money Records

dodano: 2023-09-07 20:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Jeden z filarów Cash Money Records w latach 90. i członek ekipy Hot Boys został skazany w 2012 roku na czternaście lat za nielegalne posiadanie broni i manipulowanie świadkiem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-05 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Lil Wayne został przeniesiony do szpitala w niedzielę popołudniu, po tym jak został znaleziony nieprzytomny w swoim pokoju hotelowym w Chicago.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-29 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

O tym, że w obozie Cash Money robi się coraz gorzej zwiastowały sukcesywnie pojawiające się z różnych stron przesłanki. Teraz jednak maszyna nabrała prawdziwego tempa. Największą furorę w mediach wywołuje jednak kwestia Lil Wayne'a, który na swoją wytwórnię przypuszcza coraz większą ofensywę...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-25 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

O bardzo niespodziewanym konflikcie pomiędzy Lil Wayne'em a Birdmanem wie już cały świat hip-hopowy. Weezy wyraził swoje sfrustrowanie po raz pierwszy jeszcze w zeszłym roku, a niedawno byliśmy świadkami wielu ataków na swojego "mistrza" na ostatnim mixtapie "Sorry For The Wait 2". Teraz dostajemy od niego nowy utwór "Amazing Amy", w którym gościnnie wspierają go Migos. Promowany jest jako kolejny singiel (było już ich z 10?) do "Tha Carter V". Dodatkowo wypłynęła informacja o tym, że Lil Wayne chce złożyć pozew sądowy przeciwko Birdmanowi. Trzeba przyznać, że rozchodzi się o bardzo dużą sumę pieniędzy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2014-10-27 19:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 6)

Zapewne dla zdecydowanej większości czytelników Jay Sean to popowa gwiazdka nie znacząca nic w rapowym biznesie. Jednak nie można zapomnieć o tym, że przecież artysta ten związany był z jedną z najważniejszych wytwórni rapowych w Stanach - Cash Money Records. Kluczowe właśnie jest tu "był", gdyż współpraca została właśnie zakończona... Zatem Jay Sean dołączył do innych wykonawców opuszczających szeregi labelu w tym roku (Mystikal, Busta Rhymes). Wszystko to dzieje się w niedalekim odstępie czasu od krytycznych wypowiedzi innych osób powiązanych z wytwórnią (Lil Twist i Tyga)...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-07-24 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W ostatnim czasie słyszeliśmy o głośnych wzmocnieniach w obozie Cash Money, tym razem dostajemy informację o tym, że po 3 latach z ekipy zdecydował się odejść Busta Rhymes. Jest to o tyle zaskakujące, że wydawało się, iż do premiery "E.L.E. 2" coraz bliżej. Oto, co do powiedzenia ma Busta:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-12-01 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 12)
Ok, być może pani Onika nie jest idolką Was wszystkich, być może irytuje Was jej styl, technika, cokolwiek. Ale coś przyznać jej musicie. A mianowicie to, że od czasu swojego platynowego debiutu (a raczej momentu podpisania kontraktu z Cash Money...) Nicki miała kilka momentów, które pokazywały, że ma naprawdę spory potencjał.

Nicki Minaj już 14 lutego przyszłego roku wyda swój drugi LP.