Auer

Auer

recenzja
dodano: 2022-10-04 14:00 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 4)

Paweł z Ursynowa zaprezentował następcę dobrze przyjętej trzy lata temu "Muzyki Współczesnej", a my prezentujemy pięć wniosków po odsłuchu premierowego materiału.

video
dodano: 2021-07-15 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Mem" to kawałek promujący winylowe wydanie "Muzyki Współczesnej". Za jego produkcję odpowiada Auer. W ramach premiery singla Pezet dodał o nim kilka słów od siebie.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-04 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Nisko jest niebo" to kolejny po "Zondzie" singiel promujący rozszerzoną wersję "Muzyki Współczesnej". Numer sampluje utwór "Wiosna przyjdzie i tak" autorstwa Kayah & Royal Quartet z 2010 roku, a jego produkcją zajął się Auer. Za reżyserię czarno-białego klipu idealnie wpisującego się w emocjonalny przekaz kawałka odpowiada Andiamo.

Tagi:
video
dodano: 2019-06-06 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Małolat/Auer "Nieraz" (official wideo)

Klip nakręcony przez Floriana Malaka na tropikalnej wyspie Koh Phangan to dokumentalny zapis walk tajskich bokserów. Przez trzyminutową podróż do źródeł „Sztuki Ósmiu Kończyn”, zobaczycie dużo potu, krwi i łez. Nie zabraknie też autentycznych momentów pełnych radości czy okazywania szacunku pokonanemu zawodnikowi.

„Walka, to oczywiście metafora życia, w której niezależnie od wyniku, nigdy nie można osiadać na laurach ani się poddawać. Energetyczny i szczery tekst Małolata jest jak sinusoida pełna wzlotów i upadków. Taka dynamika była punktem wyjściowym dla historii pokazanej w klipie.” - mówi reżyser Florian Malak. Teledysk jest także zapowiedzią dokumentalnego filmu Malaka o tajskim boksie: „Muay Thai made in Thailand”.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-01 19:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Małolat z pomocą Auera uderza w świeże brzmienia, a równocześnie... wraca do czasów swojego kultowego debiutu "W Pogoni Za Lepszej Jakości Życiem" nagranego z Ajronem. Elektroniczne brzmienia wraz z mocną nawijką tworzą wyjątkowo intrygujący mix. Duet stopniowo publikuje w Sieci kolejne single z wydanego w kwietniu albumu, teraz otrzymaliśmy numer "Światła mnie rażą", który nasuwa nam skojarzenia z zawartym na debiucie "W weekendy żyjąc".

video
dodano: 2019-04-08 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

W kolejnym singlu Małolata i Auera, zapowiadającym nadchodzące coraz większymi krokami wydawnictwo “Transfer”, twórcy zdecydowali się na kolaborację ze… Szpakiem i Młodym SMF.

video
dodano: 2019-03-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Małolat/Auer "Tranzyt"

„W głowie maszynka do floty w powietrzu tylko pot i czysta” to wersy z utworu „Tranzyt”, który jest drugim singlem z płyty Małolat/Auer „Transfer”. Kawałek to storytelling opowiedziany na trance’owym bicie. Tym razem obrazem singla jest mash-up. Kawałek opowiada historie dealera i nocnego życia w mieście.

video
dodano: 2019-02-27 18:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Małolat wraca ze wsparciem Auera! Pisaliśmy Wam już o zapowiedziach, które duet podawał dalej w ostatnich miesiącach, teraz mamy już garść konkretów. Dostaliśmy bowiem klip do numeru tytułowego, preorder, datę premiery oraz listę gości - wśród których znaleźli się m.in. Szpaku i Bonson.

kategorie:
dodano: 2019-02-27 18:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Małolat powraca z kolejnym solowym albumem, tym razem za warstwę muzyczną w całości odpowiadał będzie Auer. Mieszanka elektronicznych brzmień cenionego w środowisku producenta - Auera w połączeniu z dosadnymi wersami Małolata pozwala doskonale odnaleźć się w obecnych realiach rynku muzycznego. Raper na płycie „Transfer” w kwestii tekstowej porusza historie dotychczas nieporuszane

Album jest swego rodzaju powrotem do kultowej już płyty „W pogoni za lepszej jakości życiem” wyprodukowanej w całości również przez jednego producenta – Ajrona. Jak wskazuje sam tytuł płyty oraz singlowy kawałek Małolat stara się nas przenieść metaforycznie do przeszłych czasów jednocześnie przekazując historie na nowoczesnych bitach Auera. Dodatkowo „Transfer” próbuje zwrócić uwagę na różnice panujące dziś w otoczeniu rapera.

Na płycie gościnnie pojawili się tacy artyści jak Szpaku, Bonson, KPSN, EMAS, Melny.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-28 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pisaliśmy Wam ostatnio o tym, że Małolat zapowiedział swój trzeci solowy krążek. Na "Więcej" czekaliśmy dekadę, tym razem licznik stanie jednak po 3 latach - album Małolat/Auer dostaniemy już na początku 2019 roku!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-15 16:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Na "Więcej" musieliśmy czekać dekadę - wygląda na to, że 3 solowy krążek Małolata przybędzie dużo szybciej. Młodszy z braci Kaplińskich zapowiedział bowiem to, że jeszcze w tym roku poznamy pierwsze fragmenty albumu...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-10 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W 2015 roku Pezet zdradzał w rozmowie z Marcinem Flintem, że pracuje nad EP-ką wyprodukowaną przez Auera. W ostatnich dniach otrzymalismy dwa nowe numery braci Kaplińskich na bitach właśnie Auera. Czy w związku z tym ożył też może temat wspomnianej EP?

Tagi:
video
dodano: 2016-12-13 20:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 14)

Pezet serwuje słuchaczom zapowiedziany wcześniej klip do "Nie zobaczysz łez", w którym trzech fanów rapera miało szansę zagrać dzięki konkursowi. Za produkcją utworu stoi Auer. Video zostało udostępnione w TIDAL.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-08-30 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Borixon feat. Pezet - S.O.S. (prod. Auer, PLN Beatz)

Dlaczego: Nowy klip Borixona do numeru "S.O.S." z gościnnym udziałem Pezeta promuje płytę "New Bad Life", która będzie miała premierę w 2014 roku nakładem wytwórni StoproRap. Autorami muzyki są Auer i PLN Beatz. Za mix i master odpowiada Marek Walaszek - AddictedToMusicStudio, a za orkiestrację Unklerr. 

video
dodano: 2014-03-13 22:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

DJ Kebs - Cuty (prod. Auer)

Przedstawiamy efekt współpracy DJ'a Kebsa i Auera. Do utworu nakręcony został klip, jako zaproszenie do konkursu #Earthmovers, którego szczegóły znajdziecie tutaj. W myśl hasła marki Caterpillar „Break new ground" zachęcamy do pokonywania wszelkich przeciwności i walki o swoje marzenia.

Tagi:

Strony