Peja i Hukos z gorzkimi refleksjami na start Mundialu w Katarze

kategorie: Polska, News, Sport
dodano: 2022-11-20 21:37 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

Piłkarski Mundial w Katarze wywołuje wiele kontrowersji, które odciągają uwagę od gry. Od korupcji w FIFA (widocznej w świetnym dokumencie "Tajemnice Fifa" na Netflixie) poprzez warunki pracy po kwestie praw człowieka. Także polscy raperzy mają trochę gorzkich słów związanych ze startującym turniejem.

Peja opublikował na swoim profilu grafikę, na której widać puchar świata, gdzie zamiast globu widnieje czaszka i uzupełnił ją opisem "Mecze będą oglądane ale i tak yeee*ać Qatar i FIFA", a w dyskusji na jednym z fanpage'y w odpowiedzi na wpis autora, że start Mundialu nigdy wcześniej nie był mu tak obojętny dopisał w komentarzu "Trudno się dziwić. Podstawieni kibice, skorumpowany turniej, kraj, w którym nie powinien się odbyć Mundial ze względu na łamanie praw człowieka... Jeszcze kilka składowych by się znalazło."

Podobnie słodko-gorzko temat widzi Hukos, znany z dłuższych rozważań na swoim profilu białostocki raper napisał bowiem wczoraj:

"Ej jutro zaczyna się mundial . Człowieku mistrzostwa świata w piłce nożnej .
Magiczny czas co 4 lata, na który od dzieciaka zawsze czekałem.
To niby jutro się zaczyna na Katarskiej ziemi, a zero podjarki.
Jezu przenaświętszy ileż to razy łaziło się po knajpach, byle był tylko telewizor i przy piwie razem z bandą oglądało się na żywo nawet najgorsze mecze.
Te emocje jak jakiś Iran czy inne Wybrzeże Kości Słoniowej strzela gola na remis, bukmacherów w tym samym czasie strzelał h*j przenajświętszy, bo ktoś właśnie zostawał milionerem.
Najgorsze speluny, bo piwo tam było tanie i żeby tylko był telewizor.
Mistrzostwa świata to zawsze było swięto i czas magiczny, choć zazwyczaj tragiczny jak akurat nasze Orły grały.
Pamiętam jak przypi**dolilem pilotem w telewizor jak Polska grała z Niemcami w 2006 i w ostatniej minucie straciliśmy gola na 1:0.
Pamiętam jak przegraliśmy z Koreą w 2002, choć Jerzy Engel mówił, że jedziemy po medal.
Małe skośnookie Koreańce wygrywały wtedy pojedynki główkowe z wielkim jak dąb Bartek Radosławem Kałużnym, który podobno po latach roztrwonił cały hajs i pracuje uczciwie gdzieś na budowie w Niemczech bodajże. ŻADNA PRACA NIE HAŃBI.
Pamiętam setki totalnie mało ważnych meczów, a pamietam je tylko dlatego, że zostało mi w pamięci gdzie i z kim dany mecz oglądałem, choć wynik musiałbym sprawdzić w Google.
Mundial to zawsze była magia.
W tym roku nie czuję nic.
To, że w ogóle mundial zaczyna się jutro dowiedziałem się godzinę temu od Ciry.
Sk**wysyny z Fifa sprzedali piękną idee święta piłkarskiego za Katarskie petrodolary.
Jeszcze te mistrzostwa kupione za łapówki się nie zaczęły, a już wypływają afery.
Kupieni kibice, sprzedany mecz otwarcia i kupione zwycięstwo Kataru, zakaz picia piwa, zakaz nagrywania dla Duńskiej telewizji, ta sama Duńska reprezentacja w strojach bez emblematów,  zakaz zakaz zakaz.
Może to ja jestem boomerem ale h...wam w dupe Fifa, że potrafiliście zabrać magię  największego piłkarskiego święta.  
Łysy prezes Fifa Gianni Infantino, co wygląda jak Stanisław Tym, prezes klubu Tęcza, oficjalnie h** ci w dupe nygusie .
Krew mundial i pustynia."

90'S
Mecze będą oglądane ale z tym co tutaj zostało napisane zgadzam się w h.j, j.bać Katar i Fifę
Anonim
Biedny Katar i Fifa, pewnie twoja reakcja bardzo ich zasmuciła, szczególnie że mimo wszystko będziesz oglądał ich turniej XD
Adam Smoliński
Dokładnie, wielcy protestujący. Parafrazując: "Uważaj co oglądasz, możesz się przyczyniać"
Anonim
Ebac Fifę
Fan
Co ma ogladanie meczow do organizacji tego turnieju nie od dziś wiadomo że FIFA to korupcja itp a co do Kataru może lepiej się dowiedzieć sie w czym jest kłopot tyle hajsu wydać na turniej no k.rwa porażka w h.j, a i żeby z browarkiem na stadion nie mogło się wejść jaki kraj taka kultura.
Peres
Co za debile, hukos pojęcia nie ma , wali jakieś fajki, że Katar kupił mecz otwarcia, raperzy to jednak debile , każdy fejk łykną, pewnie pierwsi stali w kolejce po 4 dawkę na covid bo przecież tylko dzięki temu żyją jeszcze. Za dzieciaka jak się tylko słuchało muzyki to było to fajne, teraz jak się słucha - czyta ich wypowiedzi to nigdzie nie ma większej hipokryzji , i te wszystkie płyty to tylko dla kasy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>