Kali odpowiada na zarzuty o to, że okradł fanów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-04 17:40 przez: Jan Stokowski (komentarze: 11)

Kali urządził transmisję na swoim instastory, gdzie odniósł się do zarzutów o to, że okradł fanów przy okazji DVD z koncertem rocznicowym. W Internecie pojawiały się liczne komentarze dotyczące tego, że raper nie zwrócił pieniędzy 10 000 osób, które zakupiły niewydaną cały czas płytę.

Temat ten poruszał youtuber Grande Connection, a także m.in. Glamrap. Kali nazwał ich materiały oszczerstwami uderzającymi w niego bez poparcia w faktach. Stwierdził, że 10 000 wynosił cały nakład, a w preorderze zamówiono dokładnie 1031 sztuk. Wszyscy mogli uzyskać zamianę za album audio (+ ebooka "Krime Story 2")  lub zwrot pieniędzy - ów zwrot uzyskały 353 osoby. Pojawił się problem z pojedynczymi przypadkami osób, które zmieniły numer telefonu czy mail i nie udało się z nimi skontaktować, a one próbowały pisać do samego Kaliego a nie sklepu - raper przewiduje, że takich osób może być około 20. Załączył też link do formularza gdzie można napisać o zwrot.

W kwestii breloczków z "Hucpy" Kali zaznacza, że został oszukany przez firmę produkującą a sprawa wciąż jest w sądzie. A gdyby z własnych pieniędzy miał wysyłać breloki 10 000 osób, które zamówiły "Hucpę" to koszt samej wysyłki pocztowej wyniósłby go 180-200 000 złotych. Mówi, że wziąłby to na siebie, gdyby błąd był po jego stronie, ale w obecnej sytuacji chce wyjaśnić sprawę z producentem.

Pełen zapis transmisji, w której Kali odnosi się też do Grande Connection i Glamrapu znajduje się poniżej.

Popkillery 2022 - Aftermovie

Tagi: 

Dzielnicowy
Apropo breloków i pewno innych takich: Umowa transakcyjna jest zawarta z wami,nie z firmą której wy zleciliście produkcję.To jakbym złożył zamówienie w Nike na czapki i oni by się tłumaczyli, że firma w chinach im nie uszyła i Nike teraz kasy nie da.Jesteście Ganja Mafia i z wami zawierają transakcję,nie z waszymi podwykonawcami.Wy pobieracie becel i wack to obchodzi kogo,komu go "daliście" do operowania nim.Ponosicie ryzyko zawodowe, więc trzeba za nie nauczyć się odpowiadać.To jest przepier,**** czyiś pieniędzy.Jak amber gold.A nikt nie skorzystał z organ ścigania w tej sprawie,byś teraz nie cisnął od swiń ludzi.Tylko czyja świnia śmierdzi bardziej w tym wypadku?Ty też poszedłeś do sądu więc każdy gdzieś tam chcąc nie chcąc z "usług" systemu korzysta.Nie jestem grande, zaznaczę odrazu.Ale jestem świadomym,starym i.. byłym już słuchaczem tego rodzaju muzyki.Raperzy dostatecznie pokazali mi jak bardzo wcześniej myliłem się w poglądach. Tyle z mojej strony.
ODB RIP
Dokładnie. Sam się pogrążył usprawiedliwiając pozew na grande
TSilver
zgodzę się z tobą MC w Polsce pokazjuą bardzo niski poziom ostatnio. Po za kilkoma wyjątkami... Sam suchałem rapu od 1999r... a ostatnio rzadko i bardzo mało słucham... bo poziom odcinanie od kuponów nie dorośli dalej myślą że mają po 20 lat i gansta
18l
Już zapomnieli wszyscy jak Pan Kali się obraził na fanów i zarzekał się, że kończy z rapem i nic już nie wyda :D niestety nie dotrzymał słowa... Szkoda
Dzielnicowy
Dorzucę jeszcze coś na koniec,bo dooglądałem wypowiedź.Masz rację Kali,to my słuchacze Was zniszczyliśmy.To nasza wina,za taki stan rzeczy.Bo to nasze pieniądze sprawiły, że pogłębiły się wasze nałogi,a fala fejmu pozwoliła wam zamglić umysły i poczuć się bogami.Wszystkie te umowy,koncerty,terminy,kontrakty,stresy i..hejty.To nasza wina,fakt,bo my wam to wszystko sponsorujemy. Musisz też się nauczyć przyjmować krytykę.Bo hejt jest jest hejtem i przyjdzie jeden z drugim,pocisną ci "ty chuju" czy chudzielcu i pójdą sobie dalej.Ale hejterów nie możecie nazywać swoich fanów, których gdzieś tam kiedyś skrzywdziliście.Jak myślisz,jakby się zachowała bliska ci osoba gdybyś ją zdradził czy w chuja zrobił?Albo odwróci się na pięcie albo wyjedzie ci wszystko.Jak ci diler poraz kolejny podsunie lipe,to co zrobisz? Pewnie będzie mały dym i narazka.Dla mnie rap to było coś więcej niż muzyka.Jak u Piha.I przyszedł taki etap, że poczułem jak jestem dymany.Bo większość rzeczy,w które wierzyłem okazały się z czasem jednym,wielkim kłamstwem.Więc się później nie dziwcie, że ludzie wam wyrzucają.Sami strzelacie sobie w kolano.Bez powodu nic się nie dzieje.Chcieliście być osobami publicznymi.Sława,hajs,fury.Wszyscy na was patrzą,tak jak chcieliście.I patrzą na każdy wasz krok, słuchają każdego waszego słowa na płycie.Kiedyś sam chciałem nawijać.Dziś się cieszę, że to tego nie doszło i nie mam tych pieniędzy. Tu podrzucę taki dobry kawałek Hansa na refleksję; "złoto". Powinien każdy na osobno sobie to przesłuchać. Pozdrawiam
Lewy sierpowy
Kali to oszust kiedyś jak był w Firmie rozwieszałem plakaty po Kato i ościennych miastach Rudzie śląskiej, Chorzowie czy Zabrzu. Jako młody człowiek, bo jedynie miałem wtedy 16 lat chciałem sobie dorobić, więc zainwestowałem w klej do plakatowanie, w bilety autobusowe czy mój czas ale to nie wszystko, bo przerobiłem około 25 godzin na rozdawaniu ulotkę z ich skate shopu w centrum Katowic. Jak przyszedł dzień rozliczenia to pierw byłem zlewany, za drugim razem otworzyli mi drzwi ale nie dało się z nimi gadać nie wiem co było brane ale pokrzywione twarze jak malował Picasso. Po upływie 2 tygodni jak przybyłem to już wielce nic nie pamiętali i kazali mi wypiera*** w tym Kali. Do dzisiejszego dnia masz u mnie dług Kali i straciłeś wtedy jednego z swoich fanów pokazując że za grosz nie masz honoru dotrzymać słowa Ty i twoje ziomki. Mógł bym posypać ksywami innych w tym Kacpra HTA. To tyle chciałem powiedzieć. Na ćpanie się miało ale żeby zapłacić 16 latkowi za jego poświęcenie i czas.
J.ss
Jak piszecie to opublikujcie tez stronę Grande i jego film, a nie te bzdury gdzie kali próbuje się wybielić bez żadnych merytorycznych argumentów a jego słuchacze sami go potępiają!
Patryk L.
Przytulił 200 tys na firmę na słupa? Czy on naprawdę powiedział, ze zakłada sprawy w sądzie? Boże, Grande we wszystkim miał rację z tymi pozwami i umowami na teksty
Brooklynzoo
Grande napisał odpowiedź. Może wypadałoby przedstawić obie strony, bo jesteście mega stronniczy. Kali sam się przyznał, że składa donosy do sądu
ProFide RegeEtLege
Czy jest tutaj ktoś komu jeszcze Kali nie oddał kasy za preorder? Ja mimo zgłoszenia się na podany adres nie otrzymałem ani zwrotu ani odpowiedzi..
Kali
Kali na stos, niech wraca do pierdla razem z tą komendą, kancelarią i marketingowcami co go promują bo mają zyski z lamusów bananowców!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>