Kali komentuje współpracę z Majorem i zapowiada specjalne materiały z "HUCPY"

W zeszły piątek swoją premierę miał głośny krążek Kaliego i Majora, "HUCPA", który przyniósł parę kontrowersyjnych numerów, w tym wypuszczony w dzień premiery z klipem "Fuck System". Dziś szef Ganja Mafia Label postanowił podzielić się z fanami refleksją i wrażeniami z nagrywania tego krążka oraz zapowiedział specjalne, backstage'owe materiały, przedstawiające proces powstawania płyty. Oprócz tego Kali poinformował, że "HUCPA" pokryła się już złotem.

"Miło mi poinformować Was, że przed dzień premiery wyprzedaliśmy cały limitowany nakład pre w ilości 10k egzemplarzy a dwa dni po premierze HUCPA pokryła się złotem, za co dziękujemy Wam z całego serca. Najważniejszym elementem współpracy z Majorem było wyznaczenie wspólnego gruntu, środowiska, w którym oboje poczujemy się dobrze. To była specyficzna współpraca jak i specyficzny był sam proces powstania albumu. Jestem dumny i zadowolony z efektu tej niełatwej i kontrowersyjnej kolaboracji. Niebawem zdradzimy Wam więcej szczegółów z powstania HUCPY oraz opublikujemy materiał video zza kulis. Gratulacje i podziękowania dla @major_spz_official . Zrobiliśmy to po swojemu, na pełnej, tak jak zakładaliśmy. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że w dobie PLANdemii udało nam się doprowadzić ten projekt do końca bez większych fuckupów za co dziękuję zespołowi Ganja Mafia Label, Wiadomo TM oraz Step Rec. Dziękuję każdemu kto „maczał palce” przy powstaniu albumu. Mam nadzieję, że poruszone na Hucpie treści przyniosą Wam zarówno chwile konsternacji jak i chwile zapomnienia. Życzę Wam masę emocji podczas odsłuchów. Dziś w nocy większość utworów z albumu pojawi sie na YT. W tym roku dostaniecie od nas jeszcze dwa teledyski. " - pisze Kali na swoim Facebooku.

Miło mi poinformować Was, że przed dzień premiery wyprzedaliśmy cały limitowany nakład pre w ilości 10k egzemplarzy a...

Opublikowany przez Marcina "Kaliego" Gutkowskiego Poniedziałek, 14 grudnia 2020

Kali x Pawbeats - 30 KMH (Live, Popkillery 2020)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>