Kali x Major, Słoń i Kid Cudi, czyli przedświąteczny wysyp premier

Klasycznie grudzień zapchany jest premierami płytowymi, a co weekend słuchacze otrzymują potężny ładunek nowego materiału za którym ciężko czasami nadążyć. Nie inaczej jest i tym razem. Swoje premiery mają Kali i Major ze swoją społecznie zaangażowaną "HUCPĄ". "Redrum" Słonia i Chrisa Carsona, promowany świetną "Wojną Totalną", czy Kid Cudi ponownie "na księżycu" z trzecią częścią klasycznego "Man On The Moon", a to i tak jeszcze nie wszystko.

Zdecydowanie dwiema najgłośniejszymi premierami tego dnia będą "HUCPA" Kaliego i Majora oraz "Redrum" Słonia. Duet zapowiedział eklektyczny materiał, który będzie komentarzem do obecnej sytuacji pandemicznej. Na pewno warunek eklektyzmu widać po gościach. W jednym numerze mamy okazję usłyszeć uliczne ksywki pokroju Dedisa, czy Dawida Obserwatora, by w następnych kawałkach znaleźć Malika czy Żabsona. Zupełnie inny kierunek obrał Słoń. Jego "Redrum" nie zawiera żadnych gościnek i został wyprodukowany w pełni przez jednego producenta, Chrisa Carsona. Album był promowany m.in. głośnym, 8-minutowym singlem "Wojna Totalna", który został wypuszczony w momencie trwania Strajku Kobiet. Utwór dobitnie ukazuje wady polskiego społeczeństwa, komentując zachowania takich grup, jak politycy, słuchacze czy artyści.

Oprócz tego swoje premiery mają: "HAOS2" Hadesa i Ostrego, czyli kontynuacja głośnego albumu z 2013 roku, "Skład Kru" WCK, który ma być najlepszym krążkiem w karierze zespołu, "Zmienić się, albo zdechnąć próbując" Winiego z gościnką Kayah oraz "Pachnę ogniem" Lukasyno.

Za oceanem natomiast miejsce miały dwie duże premiery. Pierwszą z nich jest trzecia część klasycznego "Man On The Moon" Kid Cudiego, która zamyka trylogię. Na płycie usłyszymy m.in. pośmiertną zwrotkę Pop Smoke'a oraz "króla grime'u" Skeptę. Produkcją zajęli się przede wszystkim Dot Da Genius oraz Mike Dean. Druga premiera to debiut Jacka Harlowa, autora hitowego singla "WHATS POPPIN". "Thats What They All Say" to 15 tracków, wśród których znajdziemy wspomniany numer wraz z jego remixem. Oprócz tego gościnnie udzieli się na nim chociażby Lil Baby czy Big Sean.

Szczegóły wszystkich wspomnianych albumów możecie znaleźć w naszym Dziale Premier Płytowych

reklama
15Rachel
WINI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JUŻ WOLĘ GO JAKO ZWYKŁEGO KRYTYKA + KAYAH NA FEACIE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA.PEZET REMIXOWAŁ A WINI NA FEAT ZAPROSIŁ

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>