O.S.T.R. i Hades ruszają z promocją "HAOS 2" - mamy pierwszy singiel

video
dodano: 2020-10-23 14:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 17)

Zagadka rozwiązana. Ciekawa promocja powiązana z nagraniami wiadomości tekstowych oraz alerty "OSTR", które otrzymywali ludzie, będący kiedyś klientami Asfalt Shopu, okazała się być zapowiedzią sequela wydanego w 2013 roku "HAOSU". W nocy na serwisach streamingowych pojawił sie pierwszy singiel z projektu, "Illuminati", a teraz otrzymujemy do niego klip, w którym mamy okazję zobaczyć mnóstwo nawiązań do różnych teorii spiskowej. Wraz z jego premierą opublikowano parę szczegółów związanych z wydawnictwem.

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

Drugi długogrający album duetu O.S.T.R. & Hades ukaże się 4 grudnia. Razem z premierą utworu i teledysku, w Asfalt Shop ruszyła przedsprzedaż limitowanej edycji specjalnej albumu “HAO2” LPCD, którego kompleksowej realizacji wizualnej podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka. Do przedsprzedaży trafiła też specjalna, winylowa edycja pierwszego “HAOS”. Również, tylko w przedsprzedaży i tylko w asfaltshop.pl gratis od artystów - bonusowy krążek “EP”. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

O.S.T.R. & Hades - Illuminati

Tagi: 

S.H
To jest DUKANIE. Sorry.
T
Bo bez autotuna.
S.H
Masz w uszach piekarnik i toster?
Brotha the crip
W wykonaniu Hadesa jak najbardziej. O.S.T.R. umie nawijać, ale ten nr jest o dupie Maryny
hiphopek
Wszystkie płyty podobno limitowane, a jakoś chętnych nie widać. Od "Lavoramy" nic wartościowego się w polskim rapie nie pojawiło.
Beb
Patrząc na ostatnie wydawnictwa OSTRego, to jest w stabilnej i całkiem dobrej formie, Hades jakby też stał się ostatnio nawet słuchalny, jak nigdy prędzej całkiem niezły, więc może być to ciekawy album. Oby :)
o ja cie...
"Słuchalny"??? Raczej asłuchalny. Hades to dukacz nie raper. Wydaje mi się, że to akurat jest jasne. Co do Ostrego to on ciągle rapuje z manierą freestylowca. Rap o wszystkim i o niczym. Takie nawijanie dla samego nawijania.
FRU
O ja cie... No i teraz spójrz na trackliste ostatniej płyty Adama i wskaż mi jeden numer, którego tekst jest właśnie w ten sposób napisany. O wszystkim i o niczym ^^he dobre sobie. Mi też się ostatnio lepiej słucha Hadesa. Coś w tym jest Beb
o ja cie...
Koluniu z falistej tektury nie wskażę Ci żadnego numeru z ostatniej płyty OSTRa bo zwyczajnie jej nie słuchałem. Wielu jego ostatnich płyt nie słuchałem. Po prostu sprawdzam single (od tego one są - mają reprezentować zawartość albumu i zachęcać do jego sprawdzenia) i w nich ciągle jest ta sama maniera przypadkowego klejenia rymów i udawania, że to jakieś ponadczasowe istotne kwestie. Rap Ostrego to swoisty wyścig - banał goni banał.
FRU
Tez znam klucz, przyjacielu mojej zdechłej pszczoły. Znam też płyty Ostrego i nie zgodzę się z tym, że piszę banalne teksty. Nie tłumacz mi jaką singiel pełni funkcje gościu, bo wiem. Włącz sobie chociażby numer Ostr-Las Vegas (Snap Jazz Edition). Z ciekawości kto tam dla Ciebie teksty dobre piszę? Pytam z ciekawości. No i jeszcze rap dla rapu też jest spoko. Jest super, Menciu, ok, cool.
Anonim
Ej ło es te er jesteś gangster daj ognia, póki Cię z okna nie zawoła żona na obiad.
ukaRr
Spierdalajcie słuchać zabsonow, chillwagonow i innych newskoolowych gówien.
Real HH 90
Tak czytam tutaj komentarze od różnych ludzi na dany temat Dla mnie Ostr jak i Hades są zajebiści wiadomo rzecz gustu ktoś lubi Ostr ktoś Hadesa ja obydwu lubię słuchać.
Wróżbita maciej
Hades ma głos jak by mu się ostry do gardła zesrał, słaby wokal brak flow i temat też czerstwa buła. Panowie wróżę wam koniec.
s.
Jaram się w chuj!! czekam!! Tak BTW to HAOS to dla mnie czołówka minionej dekady.
Kalif
Mnie usiadł ten kawałek jak mało co ostatnio. Czekam na płytę.
Wilkołak
Treść tego utworu to bigos z pasztetem. Podobnie jak stan intelektualny wielu ignorantów którzy urządzają popisy z tyułu braku umiejętności łączenia faktów. Każdy błazen ma tą samą przypadłość. Wyśmiewa to czego nie rozumie. Reszta błaznów czyli fanów mu w tym wtóruje. Wiadomo nie od dziś że żyjemy w erze dezinformacji. Wiadomo że część teorii to brednie i miesza sie je po to z prawdą żeby każdy ćwierćintelektualista mógł sie podniecić wyszydzając całość naraz. Inteligencja polega na selekcji bredni i tego co jest faktem. Profesjonalna realizacja nie ukryje dukania 2óch pustych dzbanów

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>